"Je začátek nové sezóny a atmosféra v kabině je skvělá" říká hráč kola Radek Arenberger

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den gratuluji k vítězství hráče kola, jaký byl zápas z vašeho pohledu?
Tadeáši děkuji za gratulaci. Z mého pohledu zápas nebyl vůbec jednoduchý. Začátek zápasu byl náročný, soupeř vytvořil obrovský tlak,se kterým jsme se srovnali a převzali iniciativu a začali si vytvářet gólové šance, které bohužel neskončili gólem, ale naopak soupeř udeřil z rohového kopu a ve 38 minutě jsme inkasovali na 1:0.Po inkasovaném gólu jsme nesvěsili hlavy a snažili se do poločasu s výsledkem ještě něco udělat, což se nám povedlo a do poločasu jsme zápas otočili na 1:2.Druhý poločas jsme hráli aktivně,kombinovali a přidali další gól.Soupeři se podařilo snížit stav, ale my už jsme zápas dovedli do vítězného konce.
Jak hodnotíte svůj výkon v utkání?
Je těžké hodnotit sám sebe. Do každého zápasu se snažím dát maximum a být pro tým přínosem.
Co říkáte na to, že jste obdržel nejvíce hlasů a vyhrál anketu?
Děkuji všem co mi poslali hlas, moc si toho vážím .
Bude vás vítězství hráče kola něco stát v týmové kase?
Týmová kasa obdrží 200 Kč. A jak je u nás tradicí sud piva. (smích)
Jaká je momentální atmosféra v kabině?
Je začátek nové sezóny a atmosféra v kabině je skvělá. Tým je pozitivně naladěn.
Máte nějakého "srandistu", který se Vám stará o dobrou náladu v kabině?
Individuální vtipálek u nás v týmu nejspíš není. Každý hráč přináší do týmu pozitivní náladu samozřejmě pár hráčů ve větší míře. (smích)
Jaká byla vaše fotbalová kariéra?
Začínal jsem v 5 letech v FC Hranice, odkud jsem po půl roce přestoupil do Suchdola, kde působím dodnes.
Co děláte ve svém volném čase?
Ve volném čase si rad zahraji jiné sporty, jako je tenis, nohejbal a samozřejmě jsem do akce a pro každou srandu takže párty s přáteli.
Máte nějaký fotbalový vzor?
Přímo vzor nemám, ale individuálně se mi líbí herní styl Edena Hazarda.
Tohle kolo vás čeká Lomnice, jaky očekáváte zápas?
Lomnice je určitě silný soupeř očekávám těžký zápas, na který se budeme muset výborně připravit.