Ve volném čase dělám thajský box, prozradil nám Václav Kopelent

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

1
Gratuluji vám k vítězství, jaký je to pro vás pocit vyhrát anketu o nejlepšího hráče kola ?
Přiznám se že jsem ani o výhře nevěděl, takže překvapivá děkuji všem co pro mě hlasovali.
O víkendu jste pomohl svému týmu gólem k výhře proti Hunčicím jak zápas vypadal z vašeho pohledu ?
První půli jsme soupeře přehrávali,ale začátek druhého poločasu jsme moc nechytilii a dostali jsme vyrovnávací branku na 1:1. Poté byla penalta na Jiřího Trojana, kterou Petr Zelenka s přehledem proměnil jako každou další co už kopal a už byl zápas opět na naší straně, takže zápas hodnotíme velice vydařený.
Kde jste začínál s fotbalem ? Jaká mužstva vás v kariéře potkala?
S fotbalem jsem začínal ve Štědré pak Žluticích,Horní Bříze a teď v Manětíně .