Redaktor: Jan Siska


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 29.06.2017 17:59 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

 Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
Plzeňský Plzeň - Sever 29.06.2017 15:23 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

 Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
Plzeňský Plzeň - Sever 19.06.2017 20:05 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Dobříč v přestřelce uspěla


Domácí se rozloučili se sezónou výhrou nad kvalitním soupeřem z Úlice. Utkání bylo bohaté na góly, o výhře rozhodl v 88. minutě Lukáš Souček.


Reportáž

Újezd zvládl duel v Trnové


Trnová na domácí půdě přivítala Kamenný Újezd a ten roli favorita potvrdil a z posledního zápasu sezóny si tak odnáší tři body


Reportáž

Hunčice zdolaly Žihly na penalty


Domácí Sokol se rozloučil výhrou po penltaovém rozstřelu. O tři body je v závěru připravil hostujicí Filip Hořejší, ale domácí si dokázali vystřílet bod navíc.


Reportáž

Kralovice berou bod navíc


Rozloučení se sezónou přineslo Kralovici dva body, které si vystřílely v penaltovém rozstřelu. Domácí celý zápas dotahovali a vyrovnávací gól na 2:2, který přišel až v samém závěru poslal zápas do penaltového rozstřelu, kde se rozhodlo o bodu navíc pro domácí Kralovice.


Reportáž

Nýřany podlehly Únešovu


V posledím kole jsme mohli sledovat zajimavý duel s velkým favoritem v podobě Únešova.


Reportáž

Třemošná si zastřílela v Manětíně


Tatran se rozloučil se sezónou vysokou výhrou na půdě Manětína.


Rozhovor

Rozpovídal se nám Pavel Váchal, který věří v zisk titulu

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 15.06.2017 21:38 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Mrákov doma zaváhal a dal šanci soupeřům


Poslední kolo bude hodně zajímavé, Mrákov sice zaváhal, ale stále má pohodlně vše ve svých rukou, příští zápas sehrají borci z Mrákova na hřišti, kde domácí zápasy hraje FK Planá, možná právě zde se bude slavit mistrovský titul.


Reportáž

Koloveč doma nestačila na Staňkov


Staňkov si připisuje 3 body do tabulky, ve které mu již patří 8. místo. Tento zápas mu pomohl o bod předskočit právě domácí Slavoj.


Reportáž

Meclov na jaře i nadále kraluje


Hostující Meclov si poradil s domácím Dynamem když už po prvním poločase vedl 3:0, druhý poločas se pouze dohrával.


Reportáž

Oslabená Chodová Planá nestačila na domácí Českou Kubici


Česká Kubice z duelu bere všechny body, Karel Strejc se navíc může pyšnit impozantní střeleckou fazónou, když za poslední dva zápasy vstřelil 7 gólů. V celé sezóně pak má přesných zásahů 15. Dal o sobě vědět také Jindřích Pelán, jenž ještě na podzim soupeřil s Pavlem Chvalem o prvenství v tabulce střelců, jeho dva góly však nakonec nestačily ani na bod. Jindřích Pelán má na svém kontě 19 přesných tref. V zápase si tak připsal do statistik alespoň žlutou kartu, které sbírá pravidelně. Letos jí viděl zblízka už jedenáctkrát.


Reportáž

Domácí Bělá si poradila s Postřekovem


Postřekov, jenž na podzim bojoval o první příčku, na jaře i nadále ztrácí a propadl se již na 5. místo...


Reportáž

Dlouhý Újezd opět bez zaváhání


Dlouhý Újezd rozehrál svůj dvojzápas proti týmům z Plané fantasticky. První set zvládl v poměru 6:1. Uvidíme, zda budeme svědky tenisového výsledku i za týden, kdy se Dlouhý Újezd představí v Chodové Plané.


Celkový počet článků: 278