ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

Vítězem 17. kola se stal Kryštof Demel z TJ Vítež Březová.

0
Gratuluji k výhře, a zeptám se i tebe. Co bude požadovat pokladník?
Děkuji, vůbec jsem to nečekal a pokladník jsem já, takže něco malého do kabiny určitě dám.
Zápas s Chvalíkovicemi se očekával jako rutina. Nakonec jsi až v 86. minutě svým druhým gólem zajistil výhru 2:1. Můžeš zápas popsat?
Myslím si, že žádný zápas nemůžeme brát jako rutinu a musíme k tomu přistoupovat zodpovědně. Soupeř se v podstatě kromě prvního gólu k ničemu nedostal a ve druhé půli jsme je přitlačili na jejich polovinu, ale střelecky jsme se nedokázali prosadit. Naštěstí jsme makali až do konce a vyšlo to.
V soutěži máte vykročeno správnou nohou. Bavili jste se o postupu už před sezónou, nebo až v průběhu sezóny?
O postupu jsme se určitě bavili už před sezónou, ale musíme jít zápas od zápasu.
Když se podíváme, na tabulky, nejde si nevšimnout pouze devíti obdržených gólů. A doma pouze jeden! Jaká je vaše taktika před zápasem? Hrajete na nulu vzadu, anebo máte tak dobře sehrané obránce?
Každý zápas hrajeme na výhru, ale nijak se nesoustředím speciálně na obranu, máme prostě štěstí.
Zůstaňme ještě u Vašich domácích zápasů. Z pěti zápasů, 15 bodů a skóre 16:1. Co za tím stojí? Kouzlo domácího hřiště? Fanoušci?
Určitě nechceme zklamat domácí fanoušky a snažíme se uhrávat dobré výsledky a možná právě díky tomu chodí diváci v tak hojném počtu.
Pojďme teď pár otázek na tebe. V Březové jsi od nové sezóny. Předtím to byl SFC Opava. Můžeš nám to rozebrat podrobněji?
V Březové hraji už delší dobu na hostování, když jsem se nedohodl s vedením SFC a tak jsme se rozhodli, že zůstanu hráčem Březové.
Jsi docela mladým hráčem, uvažuješ po sezóně o změně angažmá?
O jiném angažmá neuvažuji. Mám problémy s kotníkama, takže tady mi to vyhovuje.