ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Jan Mikula: V týmu jsme skvěle naladění a velmi si rozumíme.

V rozhovoru s hráčem kola jsme vyzpovídali gólmana budišovského béčka Jana Mikulu.

0
Gratuluji k výhře. Co na to říkáte?
Děkuji, jsem rád, ale kluci z týmu asi víc, protože celý týden klikali jak zběsilí, za což jim děkuji a zároveň je tímto zdravím.
Sledujete náš portál? Co na něj říkáte?
Občas se podívám před zápasem na to, jak hrál soupeř minulý zápas. Je opravdu skvělé, že i naše soutěž má takový portál.
O víkendu jste porazili Palhanec. Jak hodnotíte tento zápas?
Jsem rád, že jsme vyhráli, ale byl bych raději, kdyby to bylo větším rozdílem. Obrana byla neskutečná, ale trápí nás neproměňování šancí, po poločase to bylo 1:0 a zápas byl pořád otevřený, přitom jsme mohli vést i 3:0.
Ještě minulou sezonu jste chytal v Radkově. Co vás přimělo přejít do Budišova?
Od žáků mě trénuje pan Týn a ten předtím trénoval právě Radkov, ale rozhodl se zde skončit, a poté začal trénovat v Budišově, kde jsem s fotbalem jako brankář začínal, takže volba byla jasná.
Jste v Budišově spokojen?
Nadmíru, co se týče kolektivu a vztahů v týmu, jsme skvěle sladění a velmi si rozumíme. Po fotbalové stránce to ještě není úplně dokonalé, ale zlepšujeme se.
Proč hrajete fotbal?
Protože neumím bruslit a bez toho hokej hrát nemůžu.
Proč jste si vybral post brankáře?
Já si ho asi ani sám úplně nevybral. Jednou potřebovali v Budišově brankáře, zkusil jsem to a ono to šlo.
Co děláte nejradši ve volném čase?
Rád sportuji. Nemůžu si vybavit žádný sport, který by mě nebavil. Jinak mě baví poker a rád trávím čas s přáteli nebo se svou přítelkyní, která mě ve fotbale hodně podporuje.
Díval jste se na Česko - Ázerbájdžán?
Ano, byl jsem dokonce ve Vítkovicích na stadiónu.
Jak hodnotíte výkon české reprezentace?
Strašný výkon, celý zápas si nahrávali kolem šestnáctky soupeře, žádný centr žádné ohrožení brány. A když už se jim konečně v druhém poločase něco náhodně povedlo, tak to skončilo tím, že z pětky to napral doprostřed brány. Jediný s kým jsem spokojen, je Vaclík jako brankář.
Jaký je váš oblíbený tým a proč?
Manchaster united, protože za něj chytal nejlepší gólman všech dob Edwin Van Der Sar.