Valtera Lukáš doufá, že náš tým postoupí na Mistrovství Evropy ve Francii ze skupiny a souhlasí s nominací T. Rosického.

Hráčem 22. kola okresního přeboru se stal Valtera Lukáš, který v domácím zápase vstřelil tři branky a přispěl k jasnému vítězství 4:0 nad Lužany. V rozhovoru jsme se ho zeptali kromě zmiňovaného zápasu i na Mistrovství Evropy ve fotbale ve Francii.

0
1. Jak probíhá Vaše příprava během týdne?
Na tréninky se scházíme 2x týdně. V úterý a pátek.
2. Kolik se Vás schází na tréninky?
Schází se nás v průměru 8-10 lidí.
3. Jaký byl průběh zápasu s Lužany?
Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Bohužel se nám v prvním poločase nepodařil vstřelit branku . Z kraje druhé půle jsme smůlu prolomili, když jsme během 10 minut vstřelili 2 branky .
4. Jakým způsobem jste se prosadil proti Lužanům?
První branku jsem vsítil střelou z vápna po výborné přihrávce Rejhy. Druhý gól padl po vyražené střele, kdy jsem stál na malém vápně a doklepl do poloprázdné brány. Poslední branka byla z pokutového kopu.
5. Jaký z Vašich spoluhráčů by mohl hrát vyšší soutěž?
Každý z našeho týmu, by byl schopen hrát i ve vyšší soutěži.
6. Koho by jste si přál do týmu Milíčevse z ligového týmu, kdyby byla ta možnost?
Chybí nám kvalitní útočník, protože neproměňujeme vyložené šance. Proto bych si přál do týmu kanonýra Jamieho Vardyho.
7. Kdo je podle Vás v současnosti nejlepší hráč světa?
Dle mého názoru není na světě nejlepší hráč, protože fotbal je týmová hra a ne o jednom hráči.
8. Dal by jste dohromady ideální jedenáctku z hráčů světa v rozestavení 4-4-2?