ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2015-2016

Hráčem 17. kola okresního přeboru se stal hráč z Hořic B Radomír Machek, který nám ochotně poskytl rozhovor, který bohužel přinášíme až dne 24. 4. 2016, za což se nám hráč kola omlouvá, protože dříve to opravdu nemohl stihnout. Na začátek pár základních informací o hráči kola: pravý obránce, narozen 28.5. 1995, student.

0
Jak proběhla zimní příprava na sezónu?
Zimní příprava proběhla jako každý rok, kdy jsme trénovali třikrát týdně spojeni s A- mužstvem. Já se snažil, pokud to čas dovolil ,na tréninky chodit.
Dařilo se Vašemu týmu a Vám v přípravných zápasech?
Sehráli jsme pouze jeden přípravný zápas proti Probluzi. Ten se nám vůbec nepovedl a dostali jsme potupnou osmičku.
Proběhla nějaká změna v kádru Hořic B v zimní přestávce?
Hrajeme ve stejném složení jako na podzim.
Jaký byl průběh zápasu s Podhradí?
Zápas s Podhradím jsme nezačali dobře a celý první poločas jsme měli problém s přechodovou fází, navíc jsme dostali krásný gól z přímého kopu. Naštěstí se nám skóre podařilo do poločasu s velkou dávkou štěstí otočit. Druhý poločas už byl z naši strany lepší a skóre jsme ještě navýšili na konečných 4:1.
Jakým způsobem jste se prosadil proti Podskalanu?
Gól jsem dal z penalty. Míč sem poslal k pravé tyči, gólman šel na druhou stranu.
Jaký z Vašich spoluhráčů by mohl hrát vyšší soutěž?
Občas nám chodí pomoci hráči z A-týmu a ty vyšší soutěž hrají takže asi tak. :D
Koho by jste si přál do týmu Hořic z ligového týmu, kdyby byla ta možnost?
Asi Bořka Dočkala, jeho kopací technika je vynikající.
Kdo je podle Vás v současnosti nejlepší hráč světa?
Za mě jednoznačně Cristiano Ronaldo, je to všestranný hráč, navíc je to mašina na góly.
Dal by jste dohromady ideální jedenáctku z hráčů světa v rozestavení 4-4-2?
Čech, Alves, Ramos, Thiago Silva, Marcelo, Özil, Vidal, Modrič, Reus, C. Ronaldo, Messi.
Sledoval jste zápas s Duklou, který Sparta vyhrála 1:2. Co říkáte na penaltu v poslední minutě nastavení?
Utkání jsem přímo nesledoval, ale poté jsem to viděl. Rozhodčí udělali chybu, ale to se stává. Jsou to taky jen lidi.
Myslíte si, že je již o titulu v české lize rozhodnuto, když má Plzeň výrazný náskok na čele tabulky?
Podle mě bohužel ano. Přál bych to Spartě, ale ta nepředvádí tak přesvědčivé výkony jako Plzeň. Uvidíme jak dopadne dnešní zápas, ale podle mě i kdyby Plzeň prohrála, titul si pohlídá.
Jaký je Váš tip na vítěze letošního ročníku Ligy mistrů?