Petr Vrána - Fanoušci přiďte nás podpořit v posledním zápase o třetí místo

Petr Vrána ze Sendražic se stal hráčem 13.kola. V dosavadním průběhu podzimní části sezony, se Petr stal hráčem kola již potřetí. Petr vstřelil dva góly do sítě Libčan a byl tak strůjcem remízy 2:2. Petr navíc v průběhu podzimu nastřílel dvanáct gólu a vyhoupl se do čela tabulky. Petra jsme pro Vás vyzpovídali a zde si s ním můžete přečíst rozhovor.

0
Potřetí hráčem kola. Co na to říkáš?
Náhoda :-) To je spíš umění mé sestry, která hlasovala a dokázala zblbnout lidi.
Začneme jako vždy. Jak jsi viděl ten zápas v Libčanech?
Hrozný. Bylo to šílené. První poločas jsme nevěděli, kde máme balón. Pořád hráli oni a byli jsme rádi, že nám nedali víc gólů. Góla jsme dali z ničeho. V podstatě si ho dali. Až druhý poločas jsme začali hrát a hodně se to zlepšilo.
Dal jsi dva góly. Zkus nám popsat, jak padly.
První gól to nebyl žádný únik. To jsem si v klidu došel až do vápna. :-) A chtěl jsem lobovat gólmana, protože vyběhl. A jak jsem to pořádně netrefil tak se to záhadně odrazilo a dokoulelo do brány. No a druhý jsem dal z penalty na Lukáše Hlavatého.
Vedeš tabulku střelců s 12 góly. Co na to říkáš?
To už je takové to plus k tomu všemu. Důležité je, aby šel tým nahoru.
Kolik těch gólů tak reálně mohlo být?
Jako skutečně? Tak kolem osmnácti určitě a možná i víc s těmi tutovkami co jsem nedal. :-)
Většinou dáváš góly ze hry. Standardky nejsou tvoje parketa?
Dřív jsem je kopal, ale teď už bych je musel hodně trénovat a to se mi už nechce. :-)
Jakou částí těla dáváš nejvíc gólů?
Nejvíc pravou, pak hodně i levou. To mi je v podstatě jedno. Ale s mojí výškou, ty hlavičky nebude má parketa.
Myslím, že u vás po tom špatném začátku, bude s podzimem spokojenost. Nebo se pletu?
To si řekneme po zápase se Smiřicemi o třetí flek :-)
Poslední kolo hrajete se Smiřicemi. Prozraď nám recept na tři body.
Hlavně se sejít! :-)
V posledním vzájemném měření sil jsi jim dal dva góly. Zopakuješ si to?
Člověk by se nezlobil a myslím, že teď to bude o něčem jiném. Smiřice se taky hodně zvedly a určitě k nám nepojedou jenom pro bod, aby udržely třetí příčku.