ROZHOVOR S Radkem Vašťákem, hráčem 11.kolo

Nejlepším hráčem posledního kola se v těsném souboji stal hráč TJ Topolná Radek Vašťák. Pojďte si přečíst, co prozradil o sobě a jak hodnotí celý podzim ze svého pohledu?

Facebook - fotbalunas.cz Zlínský kraj

0
Dobrý den, Radku, poprvé jste vyhlášen nejlepší hráčem, jak se cítíte při těchto slovech?
Tak určitě mě to potěšilo a dodalo sebedůvěru, protože zápas před tím jsem moc dobře nehrál.
Cítíte to stejně nebo raději byste vybral někoho jiného a proč?
Myslím si, že jsem odehrál z mé strany povedené utkání, ale musím objektivně přiznat, že Adam Válek by si to zasloužil víc, protože v 90.minutě srovnával na 1:1 po krásné samostatné akci, nicméně kluci zvolily mě, tak by jsem jim chtěl poděkovat a Adamovi vzkázat, že na něho se taky dostane :)
Pojďme k Vašemu poslednímu utkání, není bod jenom málo? Jak to, že jste nevyhráli?
Tak nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali :) Vzhledem k vývoji, kdy jsme téměř celý zápas byli lepší, měli víc brankových příležitostí, ale výsledkově vedlo Kněžpole a podařilo se nám vyrovnat až v samotném závěru, tak je remíza lepší než prohra.
Otázka na tělo, když neporazíte Kněžpole, máte na to, abyste postoupili?
Řekl bych, že na to máme. Nesmíme na jaro polevit, musíme máknout a urvat postup.
Na jakém postu Vás fanoušci z jiných mužstev mohou vidět?
Vidět mě mohou pouze na pravé obraně, nikde jinde hrát nechci.
Představte se nám, kdo je Radek Vašťák?
Tak Radek Vašták je pravý obránce TJ Topolné, víc myslím není potřeba prozrazovat.
Co Vás teď čeká? Běhání v kopcích, nebo pohodička?
Tak přes zimu určitě tvrdá dřina, v podobě výběhů do kopců a nabírání kondičky na jaro.
Jelikož je podzim za námi, jak ho hodnotíte? Které utkání se Vám nejvíce podařilo a které naopak? V čem vidíte slabiny týmu a v čem naopak sílu?
Tak slabiny a ani sílu týmu tady nebudu zveřejňovat. Vzhledem k postavení v tabulce, kdy jsme po podzimní části první, tak hodnotím podzim kladně, málokdo čekal, že budeme po podzimu tam, kde jsme. Myslím si, že výkonnostně se nám nejvíc povedlo utkání s Kněžpoli, kdy jsme domácí za celý zápas pustili do jedné šance, kterou proměnili, my jsme bohužel měli hromadu šancí, z které jsme využili jednu. Nejmíň se nám povedl zápas doma s Částkovem, kdy jsme vedli v 90. minutě 4:3 ale svými hloupými fauly jsme ho ještě nešťastně prohráli.
Děkuji za rozhovor a přeji příjemnou zimní přípravu.