Ondřej Rychlý vidí Vír jednou nohou v Okresním přeboru

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Ondřej Rychlý dvěma góly zařídil výhru 2:1 na hřišti Béčka Štěpánova. Jestli jeho trefy budou v konečném účtování hrát důležitou postupovou roli, uvidíme za čtrnáct dní, kdy soutěž končí.

0
Kdy jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
S fotbalem jsem začal, když mi bylo osm let, a tak nějak jsem se k němu přivedl sám.
Hrál jste za jiný klub než je Vír?
Nehrál a ani mě to nikam jinam neláká.
Jak hodnotíte nedělní zápas?
Bylo neskutečné horko, já jsem toho měl plný zuby už ve dvacáté minutě. Herně to od nás nebyla žádná sláva, ale po poločase jsme měli jednobrankový náskok. Po změně stran se nám podařil začátek poločasu, kdy jsme dali druhý gól. Pak začal soupeř takticky střídat a od té doby jsme už jenom bránili a hrozili z protiútoku. Nicméně jsme vyhráli a body jsme si odvezli domů.
Proč si myslíte, že jste byl vybrán za hráče kola?
Spoluhráči asi neměli co dělat, tak posílali hlasy nebo mi chtěli udělat radost, když jsem se poprvé a ne snad naposled, dostal do nominace hráče kola.
V neděli ve Štěpánově jste dal obě branky, jak jste je viděl?
K tomu můžu říct jen to, že jsem proměnil jasné šance, což u mě není zvykem a myslím, že i spoluhráči byli překvapeni.
Druhá příčka bude postupová, přemýšlíte o ní?
Zdá se mi, že jsme k tomu přišli jak slepý k houslím, ale tuhle šanci si rozhodně nechceme nechat ujít a každý z nás už se pomalu vidíme na tom postupovém místě, ale musíme zachovat klidnou hlavu a dohrát poslední zápasy.
V neděli vás čeká Ujčov, co od zápasu očekáváte?
Očekávám výhru, navíc hrajeme doma, kde se nám na jaře daří. Doufám, že všechny body u nás také zůstanou. Spodek tabulky je vyrovnaný a Ujčov tam nebude chtít zůstat a rozhodně udělá maximum, aby nám nějaký body sebral.
Bude vás ocenění hráč kola něco stát?
Protože minulý hráč kola spoluhráč Rejda nic nedonesl, tak ho budu následovat.
Nějaká veselá příhoda z kabiny?
U nás se veselé příhody dějí výhradně mimo kabinu a v kabině už si jenom o nich vyprávíme.
Jak hodnotíte rozhodčí v okrese?
Je to zápas od zápasu. Někdy rozhodčí píská férově, jindy zas píská nesmyslně, ale na to už jsem si asi zvykl a nenechám se tím rozhodit.
Sportujete, máte nějaké koníčky ve volném čase?
Moc toho volného času není, ale když ten čas je, tak se věnuji míčovým hrám.
Jaké máte zaměstnání?
Policie ČR v Brně.
Oblíbený film nebo seriál?
Mám hodně oblíbených filmů, nejraději mám české komedie.
Oblíbené kluby, kterým fandíte?
FC Barcelona, FC Viktoria Plzeň.
Oblíbený hráč?
Messi.
Čím je pro vás vlastně fotbal?
Nedílnou součástí mého života.
Co říkáte na fotbalový portál fotbalunas.cz?
Jsem velmi rád, že se prostřednictvím této stránky dozvím o utkání mnohem více než jen výsledek a kdo dával góly, jak tomu bylo doposud na jiném webu.