Pokud se budeme scházet, hrajeme vrch tabulky, říká Jiří Chyba z Polničky

Z vašeho hlasování vyšel vítěz - Jiří Chyba, který v zápase Polničky proti Radešínce vstřelil hattrick a obrátil zápas ve prospěch Polničky. My jsme ho vyzpovídali - přečtěte si a dozvěďte se, jak dlouho už Jiří fotbal hraje, na jaké umístění si Polnička zamýšlí a další!

0
Gratuluji k vítězství v hráči kola i v zápase proti Radešínské Svratce. Nastoupil jsi v až v druhém poločase a během 25 minut jsi zkompletoval hattrick, co přesně se na hřišti změnilo?
Děkuji za zvolení hráče kola a také svému teamu. Kluci bojovali celý první poločas, ale Radešínka byla prostě lepší. Začátek druhé půle jsme přežili díky gólmanovi a potom se najednou hra otočila. Podařilo se nám dát gól a pak to šlo nějak samo. Dle mě Radešínka odpadla fyzicky, ale to ber s rezervou, měli proti mně už poločas v nohách a to v docela horkém počasí. Prostě se to povedlo otočit z 2:0 na konečných 2:5.
Popsal bys nám trochu svůj tým, čím byl způsoben neúspěch v okresním přeboru a co od vás letos můžeme očekávat?
Co se týče minulé sezóny, tak to byl průser, za který si můžeme, a to tím, že jsme nechodili na zápasy, a to včetně mě. Letos, pokud se budeme scházet ve složení jako v Radešínce, tak dle mě hrajeme vrch tabulky.
Jaká hudba nebo skladba tě nejvíce motivuje před zápasem?
Globálně rocková.
Jak slavíš svoje góly?
Já moc gólů nedávám, ale když se to podaří, tak samozřejmě placák s celým teamem. (smích)
Máš nějakou předzápasovou rutinu, která ti přináší štěstí?
Ano, asi jako každý, ta moje je, že zavřu oči a v duchu si řeknu "neposer jim to a hlavně se nezraň."
Měl jsi někdy pochybnosti týkající se tvé fotbalové kariéry? Případně jak jsi je překonal?
Když skončil Herálec B, kde jsem hrál, tak jsem myslel, že už asi nikde hrát nebudu. A pak mě brácha přihlásil v Polničce.