Jiří Kašpar - Vždycky chceme uhrát dobrý výsledek

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k výhře o hráče kola. Co bude muset přinést za odměnu do kabiny za tuto výhru?
Dobrý den, děkuji. Do kabiny nebudu muset donést nic, protože jsem neudržel čisté konto. Jinak by mě to stálo litr zelené.
Hlasování jste vyhrál tím nejtěsnějším rozdílem. Sledoval jste hlasování, a jak moc jste hecoval své fanoušky?
Já osobně jsem moc hlasování nesledoval, a fanoušky nehecoval, ale chtěel bych poděkovat všem, co mi poslali hlas.
V sobotu jste zvítězili nad Zlatníky. Jak moc jste byl spokojený s výkonem svého týmu?
S výkonem jsem byl spokojený prvnich 15 minut, kdy jsme soupeře přehrávali a dali vedouci branku. Pak jsme přestali hrát a soupeř nás začal přehrávat. Měl několik standardek a závarů, ale nakonec se šlo do kabin za stavu 1:0 pro nás.
Vy jste do zápasu naskočil až po zranění kolegy Zábranského. Jak těžké bylo nastoupit do rozehraného utkání?
.Do zápasu nebylo pro mě těžké nastoupit, protože jsem měl přestavkovou pauzu na rozchytání, a šel jsem do zápasu s tim, jak kdybych chytal od první minuty.
Co se kolegovi Zábranskému stalo? A jak moc vážné to zranění je?
Při výběhu dostal nešťastně kolenem do hlavy, přesto dochytal první půli. Měl by být v pořádku je to tvrďák.
Hned jakmile jste nastoupil tak jste stál na začátku druhé branky. Jak jste situaci viděl?
Asi po třech minutách se dostal balón ke mně, a všiml si že Štalmi je jeden na jednoho, tak jsem dal balón za obránce, a z půle šel sám a chladnokrevně zakončil.
Poté jste nahrál do úniku i Tilkeridisovi. Je vidět, že práce nohami je vaše silná stránka. Trénujete to nějak speciálně?
Dobrou kopací techniku mám díky tomu, že jsem hrával i v poli, a nijak speciálně to netrenují.
Zápas se Zlatníky jste těsně vyhráli. Jaký to vlastně byl zápas?
Byl to zápas dvou poločasů na težkém terénu. V prvni půli nás přehrávali, a druhý jsme měli ze hry více my. Díky této výhře jsme udrželi domácí neporazitelnost.
Při které situaci hostů jste se nejvíc zapotil?
Žádnou tězkou situaci jsem neřešil. Jen pár lechkých centrů.
Ke konci Zlatníky snížily. Dala se branka chytit? A neměl jste ještě strach, že byste výhru nemuseli udržet?
Branku jsem chytit nemohl. Hostující hráč mi nedal žádnou šanci a uklidil to na zadní tyč. Obavy jsem trochu měl, ale přesto jsem věřil, že to dotáhneme do vítězného konce.
Koukal jsem, že se s kolegou Zábranským pravidelně v brance střídáte. Vyhovuje vám tento systém? A jak spolu vycházíte?
Střídání s Dankem mi nevadí. Naopak se hecujeme a přejeme si štesti. Ať nastoupí on nebo já, tak jsme jeden tým, a vždycky chceme uhrát dobrý výsledek.
Blíží se dlouhá zimní přestávka. Jak moc se na ni těšíte? A jak se budete udržovat ve formě?
Na pauzu se těším. Je třeba načerpat síly a udržovat se budu zimní přípravou, a nějaký ten turnaj v hale taky bude.