Lukáš Gramel - Počítali jsme, že budeme mít více bodů

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratulace k výhře o hráče kola. Jak se vám líbil váš výkon. Co byste na něm viděl pozitivního, a co naopak negativního?
Výkon byl za mě super, protože jsem dal gól. Nejvíc pozitivní věc je samozřejmě vstřelení branky a několikrát zachycené příhravky od stoperů ze Slavkova. Můj nejhorší aspekt je, že se dokážu lehce vynervovat, takže samozřejmě kecání s rozhodčím a nevěnování se hře/fotbalu.
Výkon týmu byl podle vašich představ? Nebo byste na něm ještě našel nějakou mouchu?
Týmový výkon byl podle našich představ a prostě jsme hráli jen svoji hru. V každém zápase se stane nějaká chyba nebo moucha.(Házení autu na vlastní polovině)
S jakou taktikou jste vyrukovali na dosud neporažený Slavkov? A dařilo se vám jí dodržovat na sto procent?
Chtěli jsme hrát jen svoji hru, což se nám dařilo. Prvních 15-20 minut druhého poločasu jsme prospali a byl to jediný úsek, kdy jsme byli pod tlakem a nehráli jsme to svoje.
Zaskočil vás něčím soupeř? A který hráč vám v zápase dělal největší problém?
Soupeř má samozřejmě svoje kvality hlavně v útoku a ve středu hřiště. Nejvíc dělal problém hráč s číslem 9, ale naše obrana si dokázala poradit.
Podle výsledku to hovoří na jednoznačný zápas. Bylo tomu opravdu tak? A byl v zápase okamžik, kdy jste se bál o celkový výsledek?
Jednoznačný zápas to rozhodně nebyl. Hosté začali kousat ve 2. poločasu a při snížení skóre na 2:1 jsem měl opravdu strach.
Který okamžik zápasu definitivně zlomil misky vah na vaší stranu?
Myslím si, že to byl moment kdy Jakub Groda dal gól na 3:1 a hosté to pak vzdali.
Vy sám jste otevřel účet zápasu. Jak branka padla? A byla to nacvičená akce?
Branka padla po chybě obránce, kdy dal slabší malou domů a já jen z úhlu prostřelil brankáře. Nacvičená akce to rozhodně nebyla. (smích)
Po čtyřech kolech máte na kontě sedm bodů. Jste s tímto startem spokojen? Která bodová ztráta vás osobně více mrzí? Ta v Hošticích nebo v Hradci a proč?
Určitě jsme počítali, že budeme mít více bodů, ale zase taková katastrofa to není. Více nás mrzí prohra v Hradci, kde jsem nemohl hrát kvůli trestu. V Hošticích jsme právě byli rádi za urvaný bod, potom co jsme tam dostali 2 červené karty a jednu z nich jsem dostal já. (smích)
Jste spokojený s tím, jak v této sezóně nastupujete za áčko a béčko? Nebo co vám schází k úplné spokojenosti?
Moc jsem toho teď neodehrál kvůli té červené kartě, ale samozřejmě bych byl rád za více času v áčku.
Jak jste spokojen s prací trenérů? Který trenér ve vás zanechal největší stopy?
S prací trenérů jsem spokojen, jak po taktické stránce, tak i po herní. Největší stopy ve mně zanechal trenér Hudský a Štůrala.
Jste připravený převzít funkci miláčka davu po Jakubu Hrubém, který minimálně dokonce roku zamířil do Města Albrechtic?
Funkci miláčka davu přenechám jiným a myslím, že by si to zasloužil můj kolega Tomáš Kolbasa, který hraje za muže už nějaký pátek. Panu Hrubému, ale stále držíme místo jako hlavnímu showmanovi.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.