ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 20.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Petr Domin, který hraje za klub Letná. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jaký je to pocit zvítězit anketu hráč kola?
Super pocit, motivuje mě to k ještě lepším výkonům.
Jste spokojený s výkonem vašeho týmu v posledním zápase?
Určitě, převyšuje spokojenost, vyhráli jsme 6:1 a získali 3 body, nicméně skóre mohlo být mnohem vyšší kdybychom našli v zakončení větší klid.
Jak jste se dostal k fotbalu?
K fotbalu jsem se dostal už v předškolním věku, především díky mému staršímu bráchovi.
Co vás na fotbale nejvíce baví?
Vyhrávat zápasy se super partou, ale celkově atmosféra a pocit napětí v každém utkání. Je to forma odreagování, kdy na 90 minut neřešíte nic jiného, než fotbal, což je krása.
Jaké jsou vaše cíle do budoucna?
Posunout se s týmem do vyšší soutěže.
Máte nějaký speciální rituál před zápasem?
Ano, banán a hrozny před utkáním nesmí chybět.
V anketě jste obdržel vysoké procento hlasů, jste spokojen?
Jsem rád, že se našlo tolik lidí, kteří pro mě hlasovali, chtěl bych všem tímto poděkovat.
Máte s vaším týmem šanci zaútočit na přednější pozice tabulky?
Minulý rok jsme bojovali o postup, který bohužel nakonec nevyšel a skončil 3. místem. Letos se nám tolik nedařilo, trápila nás velká marodka. Nicméně máme velmi mladý tým, věřím, že do konce sezóny se v tabulce posuneme na vyšší příčky, než se momentálně nacházíme.
Na jaké pozici se vám hraje nejlépe?
Nejvíce mi vyhovuje střed hřiště, nejčastěji jsem hrál středního záložníka, nicméně v jarní části jsem začal hrát stopera, kde si myslím, že podávám dobré výkony a místo mi sedí.
Motivuje vás výhra hráče kola k předvádění ještě lepších výsledků?
Určitě, posouvá mě to stále dopředu a motivuje k ještě lepším výkonům.