ŠTEFAN FERENCZ

zápas

FOTO: Jesenice na úvod schytala bůra od Kněževsi

24.08.2020 01:20

Zajímavý souboj se dal očekávat od zápasu v Jesenici, kam v rámci prvního kola rakovnického okresního přeboru zajížděla Kněževes. Po prvním poločase domácí vyhlíželi dobrý výsledek s bodovým ziskem, hosté ale zařadili vyšší rychlostní stupeň a výhru si pohlídali.

zápas

FOTO: Rezerva Zavidova ovládla zápas s Kněževsí

18.11.2019 13:09

Zavidov - V posledním kole nejvyšší okresní soutěže nestačily Kněževsi na výhru v Zavidově ani dva góly Matěje Koloce.

zápas

FOTO: Mšec potvrdila roli favorita a v Knězěvsi vyhrála

10.11.2019 12:45

Kněževes - Velkým favoritem předposledního kola podzimní časti okresního přeboru byla Mšec, která o své výhře rozhodla již do poločasu. Dvakrát se trefil Kapek a jednou také Vávra.

zápas

FOTO: Kněževes si poměrně hladce poradila s Olešnou

05.11.2019 11:09

Kněžěves - FC PO Olešná zavítala do Kněževsi v rámci jedenáctého kola nejvyšší okresní soutěže okresu Rakovník. Domácí využili prostředí, které jim je známo a díky dvěma gólům Miksy a Neveďala si s Olešnou poradily. Za hosty pouze korigoval čestnýcm zásahem Tomáš Vodrážka.

zápas

I přes dobrý výkon doma Lišany zvítězit nedokázaly

29.10.2019 13:42

Domácí fotbalisté doma chtěli potvrdit roli favorita, první minuty tomu nasvedčovaly, ale Kněževes urvala remízu.

zápas

FOTO: Poslední minuty zápasu a urvaná výhra

06.10.2019 22:13

Kněževes doma přivítala celek z Pustovět, dlouho remízový zápas rozhodl gól až v nastavení a euforie Pustovět může i nadále pokračovat.

zápas

FOTO: Městečko vrátilo Kněževsi vyřazení z poháru

23.09.2019 21:11

Poharový zápas ovládla Kněževes, nyní oba celky čekalo vzájemné střetnutí v mistrovské části. Výhodu domácího prostředí Městečko sice postrádalo, ale během druhé půle dvěma slepenými góly svému soupeři vyřazení vrátilo.

zápas

FOTO: Kněževsi se nedaří, Lužná ukázala kvalitu

17.09.2019 16:52

Kněževes neprožívá ideální vstup do tohoto soutěžního ročníku, což mohla nyní napravit v Lužné. Naopak domácím se daří a pod novým koučem Josefem Petrášem to šlape. Navíc mohla Sparta přivítat nové posily ze Hředel, a to Denise Bechnera a Martina Cibulku. Tento zápas patřil Lužné.

zápas

FOTO: Senomaty si hravě poradily s Kněževsí

02.09.2019 21:20

Vstup do soutěže se Kněževsi nepovedl, to když prohrál vysoce doma s Řevničovem. Naopak Berani do soutěže vlétli výhrou v Lišanech. Na tu nyní navázali, když na svého soupeře ze začátku vlétli a o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase.

zápas

FOTO: Řevničov vlétl do soutěže se vší parádou

26.08.2019 17:19

Kněževes v rámci úvodního kola přivítala na svém hřišti nováčka z Řevničova. Domácí se museli obejít bez své opory Honzy Vrábíka, který šel do béčka Tatranu. Nutno říci, že jeho absence bude hodně znát, o čemž se borci v červených dresech přesvědčili již nyní. Sparta se vůbec nestyděla a nasázela Kněževsi hned šest gólů!

zápas

FOTO: Famózní jaro zakončil Rynholec výhrou v Kněževsi

19.06.2019 01:03

Rynholec zažívá velmi povedenou jarní část, kterou ukončil vysokou výhrou na hřišti Kněževsi. Domácí drželi míč, ale fotbal se hraje především na góly. To ukázal rynholecký Beran, který vsítil poločasový hattrick a nastartoval Baník za vítězstvím.

zápas

FOTO: Mšec rozhodla o výhře nad Kněževsí v prvním poločase

09.06.2019 03:04

Kněževes zavítala do Mšeci, kde nechtěla dát kůži zadarmo. První poločas získali domácí zásluhou Libecajta a Jurgovskiho dvougólové vedení, které po bezbrankovém druhém poločase udrželi a připsali si do tabulky rakovnického OP plný počet bodů.

zápas

FOTO: Žďánský byl ve formě stejně jako celé zavidovské béčko

19.05.2019 15:05

Zavidovskou rezervu čekalo velmi těžké utkání v Kněževsi. Ta se po přestřelce v Lubné chtěla před svými diváky předvést a pochopitelně zvítězit. B-tým hostí byl ale při chuti, trestal každou chybu a zaslouženě zvítězil.

zápas

FOTO: Neveďal se dočkal proti Kolešovicím hattricku

07.05.2019 00:01

Kolešovice ani v dalším kole nečekalo nic lehkého. O vesnici vedle je čekala Kněževes, která byla favoritem zápasu. Svou roli potvrdila a po hattricku Neveďala, dvou trefách Vrábíka a jedné Holečka zvítězila. K vidění byly také tři červené karty...

zápas

FOTO: Hředle nadělily sedmičku Kněževsi

21.04.2019 18:51

Kněževes nezačala jarní část špatně, ale nyní začíná doplácet na odchod svých tahounů. Do zápasu sice výsledkově vstoupila lépe a Hředle musely dotahovat. To se jím podařilo hned první poločas a ten druhý už byl jen otázkou toho, kde se konečné skóre zastaví.

zápas

FOTO: Mutějovice vykradly Kněževes

15.04.2019 11:40

Mutějovice potvrdily roli favorita a poradily si s rezervou Kněževsi. Zápas z pohledu objektivu Štefana Ferencze!

zápas

FOTO: Kněževes v závěru sebrala Jesenici vítězství

14.04.2019 12:31

Kněževes po třech domácích zápasech v řadě zajížděla poprvé na jaře ven. A to do Jesenice, které se vstup do druhé části soutěže vůbec nepovedl. Nyní to ale měli domácí fotbalisté výborně rozehrané, ale v samém závěru o výhru přišli a vyšli tak z dalšího zápasu naprázdno.

zápas

FOTO: Duel Kněževsi s Pustověty režíroval Holeček

08.04.2019 23:16

Kněževes se představila potřetí v řadě na domácím hřišti. Nyní se střetla s Pustověty a oba celky měly po minulém kole co napravovat. Úspěšnější nakonec byli domácí, kteří o své výhře rozhodli již v prvním poločase a v tom druhém se zápas už jen dohrával.

zápas

FOTO: Hodně sledovaný duel skončil výhrou Kněževsi

25.03.2019 15:27

Přes zimu opustilo Kněževes několik hráčů. Dalo se tak čekat, že trio Havel, Krejčí a Hanych, kteří odešli do Zavidova, budou chybět. To hrálo do karet Lužné, která má za sebou neúspěšný podzim a na jaře tak má co dohánět. Domácí ale využili domácího prostředí a po zajímavém průběhu a spoustě zahozených šancích udrželi tři body na svém hřišti.

zápas

FOTO: Gólové hody v Rynholci, Kněževes odjížděla s prázdnou

19.11.2018 00:04

Na závěr podzimní části přivítal Rynholec na své umělce Kněževes. Tu čekal těžký zápas, i když se Baníku nedaří dle jeho představ. Kdo přišel, tak svého rozhodnutí nemohl litovat. K vidění totiž bylo hned deset gólů!

zápas

FOTO: Po brzkém vyloučení Havla to Kněževes nezabalila

11.11.2018 22:54

Zajímavé utkání bylo k vidění také v Kněževsi, kam zavítala Mšec. Také od tohoto zápasu se dal čekat vyrovnaný boj. V závěru první desetiminutovky ale šla Kněževes do deseti, a tak před Sokolem stála velmi dlouhá přesilovka. Tu ale hosté nevyužili!

zápas

FOTO: Kněževes ukázala rozdíl třídy ve Slabcích

06.11.2018 00:04

Velmi těžký úkol stál před slabeckými fotbalisty, kteří přivítali na svém hřišti favorizovanou Kněževes. Ta od úvodního hvizdu měla převahu a již během prvního poločasu rozhodla o svém vítězství.

zápas

FOTO: Olešná dostala v Kněževsi bůra, hattrickem se blýskl Holeček

28.10.2018 02:03

Jedním z nejsledovanějších duelů byl zápas Kněževsi, která doma přivítala Olešnou. Od tohoto utkání se dal očekávat vyrovnaný průběh, ale po dvaceti minutách vedli domácí o tři góly. Olešná tento duel nezvládla a prohrála, Kněževes si tak připsala zaslouženě po dobrém výkonu cenné body.

zápas

FOTO: Drama v Zavidově do poslední minuty

22.10.2018 00:43

Do Zavidova zavítala Kněževes, která byla v tomto utkání jasným favoritem. V Zavidově však nastaly jistě změny a ty byly znát i na hřišti.

zápas

FOTO: Kněževes na Lubnou neumí

14.10.2018 23:45

V osmém kole se představil na kněževeském hřišti lubenský Baník. Domácí jistě měli baníkovcům co vracet po vyřazení z okresního poháru. Nebezpečí Lubné tkví především v rychlých brejcích Trejbala, které si ale tentokrát domácí pohlídali opatrnou hrou zezadu. I přesto se ale lubenský kanonýr prosadil a Kněževes tak stále nemá na Lubnou recept.

zápas

FOTO: Slabé Kolešovice tentokrát dostaly sedmičku v derby od Kněževsi

06.10.2018 23:29

Pro Kolešovice bude každý zápas velmi těžký. Nyní na svém hřišti přivítal poslední celek soutěže sousední Kněževes. Ta zajížděla vedle do vesnice v roli favorita, kterou také potvrdila a připsala si povinné tři body.

zápas

FOTO, VIDEO: Gólová přestřelka v Kněževsi

01.10.2018 01:33

Senomaty mají formu, což mohly potvrdit v Kněževsi. Domácí čekal teprve druhý zápas na nově zrekonstruovaném hřišti, a tak měli ideální příležitost se ukázat svým příznivcům v tom nejlepším světle. To se ale nestalo. Berani si vytvořili solidní náskok, který ale Kněževes stáhla a do poslední minuty bylo oč hrát.

zápas

FOTO: Šlágr kola přinesl parádní podívanou

24.09.2018 17:17

Velké očekávání bylo od tohoto zápasu. To se také potvrdilo. Diváci viděli krásné akce, padaly góly a dočkali se i penalt. Domácí si mohli v první dvacetiminutovce zajistit vedení, ale zahodili velké množství šancí. Ve druhém poločase šla Kněževes do trháku, ale po neproměněné penaltě si nechala vyrovnat a zápas vítěze v základní hrací době neměl.

zápas

FOTO: Kněževes se po rekonstrukci hřiště předvedla v tom nejlepším světle

16.09.2018 14:22

Jesenice si minulé kolo vyšlápla na Městečko a nyní mohla body potvrdit v Kněževsi. Na zrekonstruovaném hřišti je čekal ale těžký soupeř. Zápas s ohledem do předchozích duelů proběhl v přátelské atmosféře a domácí prokázali svou kvalitu a hladce zvítězili.

zápas

FOTO: Kněževes byla nad síly Pustovět

09.09.2018 22:56

První kolo vysoká prohra, druhé vysoká výhry. Nyní Pustověty přivítaly na dobře sečeném pažitu Kněževes, která šla do zápasu v roli favorita. Tu také proti nováčkovi soutěže potvrdila a odvezla si tři body.

zápas

FOTO: Neskutečný obrat Městečka, Kněževes hloupě přišla o vedení

02.09.2018 23:55

Kněževes zajížděla do Ohnivec arény, kde mohla odčinit porážku z prvního kola. Ještě do 89. minuty to tak vypadalo, ale pak přišlo něco, co nikdo nečekal. Městečko dokázalo smazat třígólové manko a dotáhnout zápas až do penalt.

zápas

FOTO: Šlágr kola vítězný pro Lužnou

26.08.2018 18:46

Do okresního přeboru se vrátila Lužná, které se v I.B třídě moc nevedlo. Jejím soupeřem byla Kněževes, která před začátkem soutěže vypadla z poháru. Na první branku domácího celku dokázal odpovědět Hanych, to bylo ale ze strany Kněževsi vše a radovat se tak mohla Sparta.

zápas

FOTO: Senomaty doma opět padly, druhý poločas poznamenalo počasí

10.06.2018 16:28

Senomaty - Domácí celek nezvládl v minulém kole zápas doma s Kolešovicemi a nyní to mohl napravit proti Kněževsi. Ta byla namlsaná po pohárovém vítězství a po minulé výhře s Rynholcem. Po tomto zápase si připsala další vítězství, když dokázala domácí Berany na podmáčeném terénu porazit.

zápas

FOTO: Další devítka pro Kolešovice!

27.05.2018 16:30

Kolešovice - V dalším domácím zápase přivítaly Kolešovice na svém hřišti Kneževes. Domácí čekal těžký soupeř, proti kterému mohli napravit nepovedený zápas s Olešnou. Kněževes minulý zápas zvládla souboj s Kroučovou, i když se vítězství nerodilo lehce. Nyní to byla ale jasná záležitost a Kolešovice znovu dostaly devět gólů!

zápas

FOTO: Neutrální půda přinesla zajímavý souboj Kněževsi s Kroučovou

20.05.2018 00:59

Řevničov - Kvůli incidentu na domácím zápase s Jesenicí a po následném projednání disciplinární komise musela Kněževes odehrát jeden zápas na jiném než na svém stadionu. Tak se utkání proti Kroučové odehrálo v Řevničově. Kněževes šla do vedení, na které ale našel odpověď dvěma góly Machovský a srovnal. Závěr se ale Sokolu moc nepovedl, a tak bere všechny body Kněževes.

zápas

FOTO: Kněževes otáčela na Olešné, výhru si zasloužila

13.05.2018 14:40

Olešná - Po vyhraném zápase v Městečku přivítala Olešná na svém hřišti Kněževes, která se jela porvat o body. V zápase si vytvořila spoustu šancí, několik jich ale neproměnila. I tak to na vítězství ale stačilo.

zápas

FOTO: Střídajícímu Neveďalovi stačil dvacetiminutový pobyt na hřišti na dva góly

06.05.2018 11:16

Kněževes - Rezerva Zavidova odjížděla po dohrávce na Olešné s prázdnou a nyní jí čekal obdobně těžký soupeř. Kněževes přivezla cennou výhru z Městečka, kterou nyní mohla potvrdit doma před zraky svých příznivců.

zápas

FOTO: Kněževes s velkým vypjetím sil porazila Lišany

01.05.2018 23:34

Kněževes - Zajímavý duel nabídla dohrávka 14. kola mezi domácí Kněževsí a hostujícími Lišany. Hosté jdou herně nahorů, o to těžší soupeř to pro partu kolem Vrábíka a spol. byl.

zápas

FOTO: V Kněževsi bylo veselo! Dva body vychytal Vrábík

22.04.2018 20:16

Kněževes - V rámci 18. kola rakovnického OP zajížděla Jesenice do Kněževsi. V základní době se o vítězi nerozhodlo, a tak rozhodovaly pokutové kopy.

zápas

FOTO, VIDEO: Slabce o své vedení přišly, Kněževes rozhodla ve druhé půli

16.04.2018 12:58

Slabce - To, že to ve Slabcích nebude mít nikdo jednoduché, se opět ukázalo zejména v prvním poločase. Domácí se dostali do vedení, ale Kněževes ve druhé půli zabrala a třemi góly si zajistila plný počet bodů.

zápas

FOTO: Kněževes deklasovala pěti góly Hředle

08.04.2018 15:45

Kněževes - Hředle v prvním zápase otočily zápas s Lišany a nyní zajížděly do Kněževsi. Domácí celek padl na Lánech, ale nyní stejným výsledkem první jarní kolo napravila a mohla se radovat nejen z vysoké, ale i cenné výhry.

zápas

FOTO: Lány započaly tažení za postupem výhrou

02.04.2018 10:27

Lány - Posílený celek z Lán přivítal na svém hřišti Kněževes. Domácí se netají tím, že se budou rvát o postup a od samého začátku tomu vše nasvědčovalo. Na rychlé dvougólové vedení Kněževes dokázala odpovědět alespoň kontaktním gólem, nakonec ale odjížděla s prázdnou. Utkání odřídilo trio Váňa, Franěk a Hasíková.

zápas

FOTO, VIDEO: Šlágr kola pro Kněževes, Olympie padla

18.11.2017 23:50

Rakovník - Poslední podzimní kolo přineslo pikantní zápas domácí Olympie proti Kněževsi. Dlouho to vypadalo na remízu, ale pár minut před koncem rozhodl o vítězi kněževeský Petr Holeček.

zápas

FOTO, VIDEO: Kněževes nadělila bůra Senomatům

11.11.2017 23:31

Kněževes - Výsledkově se zvedající domácí Kněževes přivítala na svém hřišti Senomaty, které v minulém kole obraly o body Kolešovice. Jak dopadlo vzájemné měření sil s Kněževsí?

zápas

FOTO, VIDEO: Kněževes v závěru zápasu rozhodla o výhře nad Rynholcem

05.11.2017 21:36

Rynholec - Domácí Baník přivítal na svém umělém povrchu Kněževes, která se rozhodně nepřijela jen zúčastnit. To se také potvrdilo. V zápase padl jediný gól a hosté mohli slavit cenný skalp.

zápas

FOTO, VIDEO: Kroučová po penaltách zvítězila nad Kněževsí

22.10.2017 22:25

Kroučová - Místní celek přivítal na svém hřišti papírově silnější Kněževes, která ale nezažívá příliš povedený podzim. Domácí dokázali doma překvapit například i s Lišany a jinak tomu nebylo ani v tomto zápase, kdy se po základní hrací době šlo do penaltového rozstřelu.

zápas

FOTO: Hanych hattrickem nasměroval Kněževes za výhrou

15.10.2017 20:11

Kněževes - Nepovedený vstup do soutěže zaznamenala Kněževes, která doma přivítala Olešnou. Ta na tom byla před zápasem o tři body lépe než domácí. Zápas v Kněževsi hosté dokázali otočit, ale ve druhé půli o vítězství přišli, a tak mají hráči obou celků stejný počet bodů.

zápas

FOTO: B-tým Zavidova na bodový zisk z Jesenice nenavázal

08.10.2017 21:49

Zavidov - Rezerva Zavidova v minulém kole přivezla dva cenné body z Jesenice, na které chtěla navázat doma proti Kněževsi. Ta dva zápasy po sobě nebodovala a svého souseda v tabulce chtěla porazit.