ŠTEFAN FERENCZ

Reportáž

FOTO: Hustá mlha v Zavidově přinesla domácímu béčku body


S několika absencemi zajížděla Kněževes v neděli dopoledne do Zavidova, kde se střetla s místní rezervou. Domácí od úvodního hvizdu diktovali tempo hry a byli aktivnější. Rychlými dvěma góly si usnadnili zápas, který dotáhli za husté mlhy do vítězného konce.


Reportáž

FOTO: Lenner držel naděje Kněževsi, které pohřbil dvougólový Jindra


V roli favorita zajížděly Mšecké Žehrovice do Kněževsi, kde chtěly urvat vítězství a přiblížit se přezimování na první příčce. Terén fotbalu nepřál, což mohla být šance pro domácí celek. Ten vsadil na hru ze zabezpečené obrany a udeřit chtěl z brejků. Těch moc nebylo, ale stav utkání byl dlouho vyrovnaný. Nakonec rozhodla poslední desetiminutovka.


Reportáž

FOTO: Černý přispěl dalším hattrickem k debaklu Kněževsi


Kněževes se stále potýká s absencí klíčových hráčů a na výkonech to je znát. Další takový předvedla v domácím zápase s Olešnou. V dresu Pásovky se představil Jiří Razím, který ukázal, že bude pro tým velmi důležitým článkem. Výborný výkon hostujícího celku v čele s Jakubem Černým, který v rozmezí jednoho týdne zaznamenal druhý hattrick, znamenal vysoké a jasné venkovní vítězství.


Reportáž

FOTO: V Lišanech se hrálo celý zápas na jednu branku


K dalšímu zápasu zajížděla absencemi poznamenaná Kněževes do Lišan. Domácí potřebují vyhrávat a začít sbírat vody. Přesně to byl cíl do tohoto utkání, který se nakonec podařilo naplnit. Hosté se snažili se zápasem něco udělat, k vyrovnání stačila dlouho jediná branka, ale v závěru přišly další dvě inkasované a o vítězi bylo rozhodnuto.


Reportáž

FOTO: Jesenici srazily hloupé góly, Kněževes vyhrála i bez opor


Kněževes musela nastoupit do utkání bez vykartovaného Vrábíka a Plačka, což byla velká rána především směrem do defenzivy a při standardkách. Jesenice toho mohla a chtěla využít, slabší den měl ale gólman Flajšingr a hosté si hloupými góly prohráli zápas úplně sami.


Reportáž

FOTO: Cenný bod Kněževsi zastínily tři červené karty a zranění


Lužná mohla svou neuvěřitelnou sérii sedmi zápasů vyhraných v řadě protáhnout na osm. V cestě ale stála Kněževes, která se ze zabezpečené obrany pokusí vítěznou jízdu Sparty zastavit. A to se také hostujícímu celku podařilo. Konec utkání ale zastínilo ošklivé zranění po nevinném souboji a tři červené karty z kapsičky nechvalně známého sudího Vnuka.


Reportáž

FOTO: Kněževes potvrdila proti Čisté roli favorita


Velmi těžký zápas měli před sebou fotbalisté z Čisté, kteří mají na kontě pouhý bod. Jakýkoliv další by byl z půdy Kněževsi obrovským úspěchem. Domácí ale měli jasný cíl a ten se jmenoval vítězství. Na proměněnou penaltu Vrábíka našli hosté odpověď, ale na další branky domácího celku už nikoliv, a tak všechny body zůstaly doma.


Reportáž

FOTO: Kněževeská zkušenost zvítězila nad pavlíkovským mládím


Co je ve fotbale platné, když má jeden tým většinu času míč na svých kopačkách, hraje na soupeřovo polovině, ale vypracuje si minimum šancí ke vstřelení gólu. Kněževsi stačila standardní situace, ze které udeřila a po zbytek zápasu si díky propracované defenzivě a běhavému středu hřiště těsné vítězství udržela.


Reportáž

FOTO: Tápající Kněževes dostala šestku od Senomat


Kněževes se hledá. Poslední zápasy nejsou to pravé ořechové a domácí to moc dobře ví. Nyní museli změřit sílu s velmi kvalitními Senomaty. Trápení Kněževsi dobře hrající Berani prodloužili a konečných šest branek mohlo být pro domácí ještě milosrdným výsledkem.


Reportáž

FOTO: Jediný gól Pustovět znamenal vítězství


Nepovedený výkon z minulého kola mohla napravit Kněževes na hřišti Pustovět. Domácí chtěli naopak navázat na svůj povedený zápas v Lišanech, po kterém brali plný počet bodů. Stejný počet brali i po vzájemném duelu s Kněževsí, na vítězství stačil Sokolu jediný gól.


Reportáž

FOTO: Janov ukázal, že se s ním musí počítat


Po prohraném utkání v Městečku přivítala Kněževes na svém pažitu Janov. Domácí chtěli na svém hřišti naplno bodovat, hosté chtěli zase překvapit a vyšlápnout si na dalšího tradičního účastníka okresního přebora. Sokol v dalším zápase ukázal, že se s ním musí v soutěži počítat.


Reportáž

FOTO: Divokou přestřelku rozsekla poslední minuta


Řevničov se musel na start soutěže srovnat s velkou absencí, hned několik hráčů v čele s Kaprem nebo P. Bohatým k utkání s Kněževsí nebylo k dispozici. Domácí celek chtěl nepřítomnosti útočné hrozby soupeře využít a připsat si plný počet bodů. To se mu nakonec podařilo, vítězství se ale nerodilo vůbec lehce.


Reportáž

FOTO: Pustověty zakončily sezónu vítězstvím v Kněževsi


V závěru sezóny přivítala Kněževes na svém hřišti Pustověty. Souboj celků ze středu tabulky nabídl za velkého vedra hodně šancí a góly na obou stranách. Kněževes vyhořela na dobře chytajícím Benešovi, což ji stálo body.


Reportáž

FOTO: Béčko Zavidova padlo doma s Kněževsí


Předposlední kolo zaválo Kněževes na půdu Zavidova. Domácí rezerva se zvedá tabulkou a poslední místo je minulostí. Naopak Kněževes může soutěž dohrávat s klidem. Ve vzájemném duelu bylo k vidění hodně branek, bohužel také nepříjemné zranění brankáře Štillera, které celý zápas ukončilo.


Reportáž

FOTO: Lišanská produktivita v Kněževsi rozhodla


Kněževes na svém hřišti přivítala Lišany, které chtěly dát zapomenout na domácí prohru s béčkem Tatranu a pokusit se urvat tři body. Stejný cíl měl domácí celek, který zvládl dotáhnout dvougólové manko a vrátit se do zápasu. V závěru zápasu ale hosté udeřili a rozhodli o svém vítězství.


Reportáž

FOTO: Lužná doslova urvala vítězství s Kněževsí


Lužná mohla udělat další důležitý krok do klidných vod v zápase s Kněževsí. Oba celky se dlouhodobě znají a věděly, co od sebe mohou očekávat. První poločas nabídl pouze neproměněnou penaltu na domácí straně, gólů se diváci dočkali až ve druhém dějství. Kněževes na dvougólové vedení Sparty zareagovala pouze jedním a jelikož závěrečný tlak hostí vyrovnání nepřinesl, body zůstaly doma.


Reportáž

FOTO: Nebezpečnější Kněževes prohrála s produktivnějším Tatranem


Zajímavý souboj se odehrál v Kněževsi, kam zavítala tatranská rezerva. Oba celky se nachází v horní části tabulky, a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj. To se také potvrdilo a na gól se čekalo až do poloviny druhého poločasu. Nakonec jediný a vítězný gól má na svém kontě Hájek, který rozhodl o výhře svého týmu.


Reportáž

FOTO: Rynholec přišel o výhru v poslední minutě


Další důležitý zápas pro Rynholec, tentokrát v domácím prostředí proti Kněževsi. Hostující celek může hrát v pohodě a naopak od svého protivníka nemusí řešit záchranářské trable. Baník byl velmi blízko k cennému vítězství, o které se nechal připravit v poslední minutě. Dva body po penaltové loterii by jistě domácí před zápasem brali.


Reportáž

FOTO: Jesenice překvapila Kněževes


Anglický týden pro Jesenici je u konce. Nejprve duel se Hředlemi, následovala středeční dohrávka šestnáctého kola v Zavidově a nyní duel v Kněževsi. Domácí fotbalisté ale náročného programu svého soka nevyužili a nabídli mu body, které Jesenice neodmítla.


Reportáž

FOTO: Městečko padlo v závěru zápasu s Kněževsí


Zajímavý duel byl k vidění v Ohnivec aréně, kam zavítala Kněževes. Domácí se opět museli obejít bez svého klíčového hráče Urbana, na druhé straně zaskakoval znovu v brance Vrábík za Lennera. Dlouho to vypadalo, že si oba celky body rozdělí, ale poslední desetiminutovka rozhodla o opaku.