ŠTEFAN FERENCZ

Reportáž

FOTO: Hattrick Žebrakovského podtrhl trápení Kněževsi


Senomaty v dolní části tabulky? Ano, to je realita letošní sezony. Pokud se chtěli Berani přiblížit do klidného středu tabulky, museli zvládnout těžké utkání s nevyzpytatelnou Kněževsí. To se hostujícímu celku povedlo, naopak domácí se utvrdili v tom, že se nenacházejí v dobrém rozpoložení a zbytek sezony pro ně nebude vůbec jednoduchý...


Reportáž

FOTO: Pustověty chtěly vyhrát více než Kněževes


Vyrovnaný zápas se dal čekat od vzájemného měření sil Pustovět s Kněževsí. Na kvalitním hřišti Sokola se ale na gól dlouho čekalo. Po bezbrankovém poločase to byli domácí, kteří se ujali vedení a svou vůli a chuť zvítězit pečetili druhým gólem. Hosté ani na jednu branku svého soka nedokázali najít odpověď, a tak odjížděli s prázdnou.


Reportáž

FOTO: Bídný výkon Městečka potrestala Kněževes


První jarní body mohla Kněževes připsat v těžkém domácím zápase proti Městečku. Ohnivci se v tomto utkání přesvědčili, jak je důležité vážit si šancí a proměňovat je. Kdyby dali většinu šancí včetně pokutového kopu během prvního poločasu, bylo by o vítězi možná rozhodnuto. Brankář Lenner ale měl svůj den, domácí ve druhé půli vstali z mrtvých a zápas otočili ve svůj prospěch.


Reportáž

FOTO: Kněževes se nechytla s mladšími a dravějšími Roztoky


Kněževes se musela v úvodním jarním zápase představit z důvodu zranění bez velezkušeného Růžičky a bez Miksy, jehož forma šla na podzim velmi nahoru. Roztoky se ukázaly v plné síle, navíc posilněné o útočníka Matěje Krejču, který přišel z Chlumce hrajícího nejvyšší středočeskou soutěž a který se ukázal hned dvěma góly!


Reportáž

FOTO: Zuska hattrickem sestřelil Kněževes


Na závěr podzimní části byl na programu sobotního dne také zajímavý zápas mezi Kněževsí a Janovem. Oba týmy se chtěly s první částí sezony rozloučit vítězně a udělat si pořádnou žízeň na dokopnou. O něco lépe se to podařilo hostujícímu Sokolu, který dotáhl k vítězství hattrickem skvělý Václav Zuska.


Reportáž

FOTO: Šlágr kola ovládla Lubná, Kněževes schytala bůra


Nedělní šlágr kola v Lubné musel bavit. Baník hrál přesně podle not kouče Týčeho a Kněževes porazil vysokým rozdílem. Poločasové vedení řídil hattrickem Sogbo a jelikož z hostujících hráčů nikdo gólově neodpověděl, měli domácí zápas krásně připravený. Ve druhém poločasu už ho jen dotáhli do vítězného konce a nadále si mohou užívat první místo.


Reportáž

FOTO: Kněževes ztratila další body se hředelským béčkem


Kněževes se po dvou porážkách v řadě dočkala domácí výhry s Jesenicí, ale další tři body nepřidala. Proti nedavno ještě suverénnímu celku stálo hředelské béčko, které odehrálo dobrý zápas a bere cennou remizu.


Reportáž

FOTO: Souboj zkušených týmů zvládla Kněževes


Po dvou porážkách se chtěla vrátit Kněževes zpátky na vítěznou vlnu. První krok mohla udělat v domácím zápase, ve kterém přivítala Jesenici. Souboj dvou zkušených celků domácí dobře rozehráli a i když nepodali jeden z lepších výkonů, na těsné vítězství to stačilo.


Reportáž

FOTO: Béčko Zavidova dalším katem Kněževsi


Zavidovská rezerva se sešla a hned to přineslo ovoce! Odnesla to Kněževes, která už v minulém kole přišla o svou neporazitelnost a další prohru si připisuje i po utkání v Zavidově.


Reportáž

FOTO: Nepohledný šlágr kola rozhodl gól v nastavení


Dosud stoprocentní Kněževes přivítala na svém hřišti ve šlágru kola Tatran Rakovník. Domácí chtěli vítěznou šňůru natáhnout, proti stál ale kvalitní soupeř, který ji chtěl naopak ukončit. Dlouho to vypadalo na remizu, poté přišlo ale nastavení a v něm i rozhodující branka, která poslala partu Rosti Hertla do kolen.


Reportáž

FOTO: Slabý výkon Senomat prodloužil vítěznou šňůru Kněževsi


Další vítěznou čárku si může připsat hrající kouč Rostislav Hertl do svého trenérského deníku. Jeho svěřenci válí, předvádí pohledný fotbal a jsou za to po zásluze odměněni. Senomaty chtěly ukončit vítěznou šňůru suverénní Kněževsi, ale po velmi slabém výkonu se jim to nepodařilo a body odevzdaly soupeři.


Reportáž

FOTO: Kněževes na vítězné vlně, Pustověty znovu padly


Pustověty po skvělém vstupu do soutěže padly doma s Lubnou a na vítěznou vlnu se mohly vrátit v Kněževsi. Proti stál ale silný a zkušený tým, který doposud nepoznal svého přemožitele. A jinak tomu není ani po vzájemném utkání, které domácí zvládli a i když nebyli v některých pasážích lepším týmem, tři body nakonec urvali.


Reportáž

FOTO: Kněževes válí, tentokrát vykradla Ohnivec arénu


Souboj dvou zkušených celků na malém hřišti, ve kterém se dalo čekat velké množství osobních soubojů. Přesně to potvrdil duel Městečka s Kněževsí. Oba týmy si dokázaly vypracovat několik šancí, ale produktivnější byli hosté. Do posledních minut bylo o co hrát, ale Ohnivci neproměnili penaltu, místo velkého tlaku v závěru inkasovali potřetí a bylo rozhodnuto.


Reportáž

FOTO: Dvě červené karty poslaly Mšecké Žehrovice do kolen, Kněževes urvala další zápas díky skvělému závěru


Vstup do soutěže si fotbalisté Mšeckých Žehrovic představovali rozhodně lépe. Těsná prohra, bezbranková remiza a nyní duel s Kněževsí, který také nedopadl. Navíc přišel loňský mistr po vyloučení o dva hráče. Domácí celek znovu hrál jako tým a urval vítězství v poslední desetiminutovce, stejně jako proti Pavlíkovu.


Reportáž

FOTO: Roztoky zahazovaly šance a produktivní Kněževes trestala


Kněževes se po fantastickém obratu s Pavlíkovem představila v Roztokách. Domácí celek spadl z nejnižší krajské soutěže a čekalo by se, že se bude chtít vrátit. V utkání byl sice lepším týmem, měl více šancí, ale fotbal se hraje na góly a těch dali více hosté.


Reportáž

FOTO: Pavlíkov ztratil v Kněževsi dobře rozjetý zápas, rozhodl veterán Růžička


Pavlíkov nedohrával jarní část minulé sezony v dobrém rozpoložení, Kněževes řešila sestupové starosti. Tomu všemu je konec a nyní se mohly oba celky vrhnout s klidem do nového ročníku. Našlápnuto měl lépe Pavlíkov, který šel rychle do dvougólového vedení. Zkušenost na domácí straně se ale projevila a góly v posledních minutách hosty hodně zabolely.


Reportáž

FOTO: Mšecké Žehrovice potvrdily svou dominanci vítězstvím


Poslední zápas sezony byl pro Kněževes velmi důležitý. Svěřenci Rosti Hertla zajížděli do Mšeckých Žehrovic, kde se pomalu, ale jistě, připravovaly mistrovské oslavy. Domácí vstoupili do utkání dvěma rychlými góly, na které našel soupeř odpověď. Do posledních minut se nabízelo překvapení, domácí ale udeřili a s mistrovskou sezonou se rozloučili vítězně!


Reportáž

FOTO: Záchranářský duel v Lícha aréně zvládla Kněževes


Tak tady šlo o všechno! Řevničov potřeboval vyhrát, aby živil alespoň malou naději záchrany. Stejně tak potřebovala naplno bodovat Kněževes. Sestupový klíč je velkou záhadou a stále se neví, kolik týmů přesně bude padat. Jedno je jisté. Kněževes znovu ukázala, jak se má hrát o důležité body a dotáhla utkání do vítězného konce.


Reportáž

FOTO: Ze špatného výkonu zavidovského béčka těžila Kněževes


Tak tohle se hodně nepovedlo. Nejen že rezervní tým Zavidova předvedl v Kněževsi hodně špatný výkon, kvůli zranění navíc přišel o dva velezkušené hráče a marodka se o to více rozšířila. Domácí těžili z prvních dvou branek, které jim soupeř nabídl a poté si utkání pohlídali až do závěrečného hvizdu, po kterém brali velmi cenné body k záchraně.


Reportáž

FOTO: Drama na Olešné! V zápase o záchranu padlo pět červených karet


Zápas Olešné proti Kněževsi nabídl úplně všechno. Padaly góly, žluté i červené karty, k vidění byly skvělé zákroky brankářů včetně chycené penalty zkušeným matadorem Petrem Procházkou a utkání bylo bohaté i na šance. Kdo zavítal na toto utkání, rozhodně nelitoval!