Michal Lužný
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | 1.FC Olešnice |
| 2025-2026 | TJ FC Kostelec na Hané |
| 2024-2025 | Sokol Konice |
| 2015-2016 | TJ FC Kostelec na Hané |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Olomoucký | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.03. 15:00 | 1.FC Olešnice - Paseka | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Olomoucký | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721 (ø 81,95) | 2 (ø 0,09) | 9 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 17:00 | Brodek u PV - Kostelec B | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Kostelec B - Vrahovice | 4:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 16:30 | Sokol Pivín - Kostelec B | 1:3 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Troubky - Kostelec B | 3:1 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.09. 16:00 | Kostelec B - Otaslavice | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Lipník - Kostelec B | 4:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Kostelec B - Dub | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Hustopeče - Kostelec B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Kostelec B - Kralice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Nezamyslice - Kostelec B | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Kostelec B - Klenovice | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Kostelec B - Kozlovice B | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 13:00 | Kozlovice B - Kostelec B | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Kostelec B - Brodek u PV | 2:4 (0:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Vrahovice - Kostelec B | 4:1 (2:1) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 15:30 | Kostelec B - Sokol Pivín | 4:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 10:00 | Domaželice - Kostelec B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Kostelec B - Troubky | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.05. 15:30 | Otaslavice - Kostelec B | 0:2 (0:1) | 52 | 52 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 10.05. 16:30 | Kostelec B - Lipník | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Dub - Kostelec B | 3:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 21 | 1721 (ø 81,95) | 2 (ø 0,09) | 9 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 30 | 2627 (ø 87,56) | 3 (ø 0,10) | 7 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 26 | 1398 (ø 53,76) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 29 | 2602 (ø 89,72) | 1 (ø 0,03) | 12 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 23 | 1994 (ø 86,69) | 7 (ø 0,30) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 7 (ø 1,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 9 | 718 (ø 79,77) | 4 (ø 0,44) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 25 | 1782 (ø 71,28) | 7 (ø 0,28) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 17 (ø 1,88) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 18 | 1276 (ø 70,88) | 3 (ø 0,16) | 4 (ø 0,22) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. B | 2 | 120 (ø 60,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 25 | 1504 (ø 60,16) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 23 | 1773 (ø 77,08) | 10 (ø 0,43) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. A | 7 | 491 (ø 70,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




