Stanislav Budík
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Smrčina Horní Planá |
| 2026-2027 | FC Šumava Frymburk |
| 2014-2015 | FC Šumava Frymburk |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.10. 13:30 | H. Planá - Přídolí | 5:1 (3:0) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Kájov - H. Planá | 6:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 362 (ø 51,71) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Vitějovice - Frymburk | 1:2 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.08. 18:00 | Frymburk - Zdíkov | 1:4 (0:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 13:30 | K.Újezd - Frymburk | 0:3 (0:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.09. 17:30 | Frymburk - Prachatice B | 2:1 (1:1) | 57 | 33 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Č.Dub - Frymburk | 4:1 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Frymburk - N.Ves | 4:2 (3:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Jankov - Frymburk | 3:0 (1:0) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Frymburk - Kaplice B | 4:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 321 (ø 64,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1768 (ø 76,86) | 9 (ø 0,39) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 443 (ø 63,28) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 17 | 1268 (ø 74,58) | 9 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 15 | 1091 (ø 72,73) | 8 (ø 0,53) | 5 (ø 0,33) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 932 (ø 77,66) | 8 (ø 0,66) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 8 | 684 (ø 85,50) | 8 (ø 1,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 11 | 752 (ø 68,36) | 2 (ø 0,18) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 21 | 1695 (ø 80,71) | 15 (ø 0,71) | 6 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 20 | 1606 (ø 80,30) | 14 (ø 0,70) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1787 (ø 81,22) | 14 (ø 0,63) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1289 (ø 71,61) | 10 (ø 0,55) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,16) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 9 | 731 (ø 81,22) | 7 (ø 0,77) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |




