Timur Alshinbaev
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Stodůlky |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 629 (ø 44,92) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Chabry - Stodůlky | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:00 | Stodůlky - Braník | 0:2 (0:1) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.08. 18:00 | Stodůlky - Meteor B | 2:6 (2:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 15:30 | Stodůlky - 1999 Praha | 2:2 (2:1) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 12:30 | Mládež - Stodůlky | 2:1 (0:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.11. 19:15 | Stodůlky - Př.Kopanina B | 1:4 (0:3) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 15:00 | Cholupice - Stodůlky | 2:3 (1:2) | 55 | 35 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.03. 10:00 | Meteor B - Stodůlky | 2:2 (1:1) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.03. 15:00 | Stodůlky - Chabry | 4:2 (3:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.04. 16:30 | Řeporyje - Stodůlky | 1:4 (0:2) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 16:30 | Stodůlky - Raptors | 0:2 (0:2) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.04. 17:00 | Stodůlky - Uh. sklady | 13:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Stodůlky - Zbraslav | 2:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | 1999 Praha - Stodůlky | 0:3 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 236 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 18.10. 15:30 | Chodov - Stodůlky B | 3:1 (2:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.11. 15:00 | Slavoj Podolí B - Stodůlky B | 5:0 (2:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 14:30 | Stodůlky B - Xaverov B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 17:00 | Stodůlky B - Klánovice B | 0:0 (0:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 14 | 629 (ø 44,92) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 4 | 236 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 24 | 1445 (ø 60,20) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 15 | 995 (ø 66,33) | 2 (ø 0,13) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 6 | 520 (ø 86,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 12 | 949 (ø 79,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 24 | 2123 (ø 88,45) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 3 | 177 (ø 59,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 10 | 894 (ø 89,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 2 | 170 (ø 85,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 15 | 1162 (ø 77,46) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 30 | 2545 (ø 84,83) | 4 (ø 0,13) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 8 | 604 (ø 75,50) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 26 | 2189 (ø 84,19) | 9 (ø 0,34) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 7 | 498 (ø 71,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 24 | 1858 (ø 77,41) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 10 | 738 (ø 73,80) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 14 | 457 (ø 32,64) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 7 | 541 (ø 77,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




