Jiří Gondek
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 4.5 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Dynamo Vyšší Brod |
Statistiky z předchozích sezón
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 7 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 5 (ø 2,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 15 (ø 1,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,45) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1977 (ø 85,95) | 7 (ø 0,30) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 5 | 358 (ø 71,60) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2238 (ø 86,07) | 6 (ø 0,23) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 7 | 623 (ø 89,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |




