Matěj Tomanec
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Vyžlovka |
| 2025-2026 | SK Olympie Dolní Břežany |
| 2023-2024 | SK Olympie Dolní Břežany |
| 2020-2021 | Povltavská Fotbalová Akademie |
| 2017-2018 | SK Hvozdnice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Zvole |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1822 (ø 86,76) | 12 (ø 0,57) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) | ||||||
| 15.08. 19:00 | D. Břežany - Vyžlovka | 2:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 19:00 | D. Břežany - Slavia | 5:4 (2:1) | 66 | 66 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Sázava - D. Břežany | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | D. Břežany - Milín B | 6:1 (3:0) | 82 | 82 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.09. 17:00 | Sedlčany B - D. Břežany | 6:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 19:00 | D. Břežany - Prčice | 4:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Bohutín - D. Břežany | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 19:30 | D. Břežany - Spartak B | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 19:00 | D. Břežany - N. Knín | 2:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Kunice - D. Břežany | 5:1 (1:1) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 19:00 | D. Břežany - Dobřejovice | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Pyšely - D. Břežany | 3:4 (1:3) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.11. 19:00 | D. Břežany - Vlašim B | 1:6 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Slavia - D. Břežany | 3:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.03. 19:00 | D. Břežany - Sázava | 2:5 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Milín B - D. Břežany | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | D. Břežany - Sedlčany B | 2:4 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Prčice - D. Břežany | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Spartak B - D. Břežany | 0:2 (0:0) | 79 | 79 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | N. Knín - D. Břežany | 1:3 (1:2) | 77 | 77 | 3 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.05. 17:00 | D. Břežany - Kunice | 1:3 (0:2) | 89 | 89 | 1 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.11. 14:00 | Vrané - D. Břežany B | 6:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1822 (ø 86,76) | 12 (ø 0,57) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2205 (ø 88,20) | 8 (ø 0,32) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 23 | 1951 (ø 84,82) | 7 (ø 0,30) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 2 | 89 (ø 44,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 25 | 2108 (ø 84,32) | 15 (ø 0,60) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 3 | 226 (ø 75,33) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 1 | 27 (ø 27,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 2084 (ø 80,15) | 12 (ø 0,46) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,11) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Krajský přebor | 9 | 756 (ø 84,00) | 4 (ø 0,44) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 1 | 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 16 | 1429 (ø 89,31) | 4 (ø 0,25) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 8 (ø 0,29) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 4 | 316 (ø 79,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 24 | 2153 (ø 89,70) | 4 (ø 0,16) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 19 | 1653 (ø 87,00) | 6 (ø 0,31) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 6 | 460 (ø 76,66) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 15 | 1306 (ø 87,06) | 5 (ø 0,33) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




