Tomáš Hauerland
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Olbramovice |
| 2025-2026 | FK Sršni Lesonice |
| 2015-2016 | TJ Olbramovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 683 (ø 85,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 15:00 | Olbramovice - Přímětice | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Dobšice B - Olbramovice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | Miroslav - Olbramovice | 6:3 (4:2) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 10:15 | Olbramovice - Vrbovec | 2:0 (1:0) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 13:00 | Prosiměřice - Olbramovice | 5:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:15 | Olbramovice - Dobřínsko | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:30 | Hevlín - Olbramovice | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Olbramovice - Tasovice B | 8:2 (3:0) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 10:15 | Olbramovice B - Petrovice | 8:3 (5:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 16:00 | Rakšice B - Olbramovice B | 9:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Olbramovice B - H. Kounice B | 6:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 15:30 | Loděnice - Olbramovice B | 2:5 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:30 | Bohutice - Olbramovice B | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 5 | 430 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 20 | 1334 (ø 66,70) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 26 | 2295 (ø 88,26) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 10 | 880 (ø 88,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 27 | 2243 (ø 83,07) | 2 (ø 0,07) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 24 | 2148 (ø 89,50) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 15 | 1021 (ø 68,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 16 | 1308 (ø 81,75) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




