Jan Jenčík
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | Nehvizdy |
| 2019-2020 | Šestajovice |
| 2019-2020 | Mochov |
| 2015-2016 | Nehvizdy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 10:15 | Klíčany B - Nehvizdy | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 05.09. 17:00 | Nehvizdy - Hrusice | 7:0 (2:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Zeleneč - Nehvizdy | 4:3 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 16:30 | Nehvizdy - Radošovice | 0:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 16:00 | Nehvizdy - Radonice | 5:1 (5:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Nehvizdy - Struhařov | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:30 | Ondřejov - Nehvizdy | 0:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.10. 14:30 | Nehvizdy - Hovorčovice | 4:0 (0:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 28.10. 14:30 | Dobřejovice - Nehvizdy | 2:2 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Vyšehořovice - Nehvizdy | 6:1 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 226 (ø 75,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Větrušice - Nehvizdy B | 2:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Nehvizdy B - Jirny | 3:8 (3:5) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Škvorec B - Nehvizdy B | 2:4 (2:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 1 | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 6 | 273 (ø 45,50) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 25 | 2171 (ø 86,84) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 7 | 575 (ø 82,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 10 | 888 (ø 88,80) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 23 | 1922 (ø 83,56) | 5 (ø 0,21) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 26 | 2240 (ø 86,15) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 26 | 2162 (ø 83,15) | 5 (ø 0,19) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A | 12 | 1075 (ø 89,58) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




