Matěj Langer

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

Rpety

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 Rpety
2018-2019 TJ Stašov
2015-2016 Rpety

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 7 (ø 0,77) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
24.08. 14:00 Rpety - Praskolesy B 7:2 (6:1) 90 0 1 0 ano
31.08. 14:00 Rpety - Chlumec B 1:6 (1:1) 90 1 0 0 ano
06.09. 14:00 Libomyšl - Rpety 5:3 (3:2) 90 1 0 0 ano
28.09. 13:30 Rpety - Osek B 4:0 (1:0) 90 1 0 0 ano
12.10. 13:00 Rpety - Drozdov B 2:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
18.10. 10:15 Tlustice B - Rpety 2:4 (1:1) 0 0 0 0 ne
26.10. 11:30 Rpety - Felbabka 1:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
01.11. 11:00 Žebrák B - Rpety 2:1 (2:0) 0 0 0 0 ne
29.03. 12:30 Chlumec B - Rpety 1:2 (0:0) 0 0 0 0 ne
05.04. 13:30 Rpety - Libomyšl 5:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.04. 14:00 Lochovice B - Rpety 9:5 (4:2) 90 1 0 0 ano
19.04. 14:00 Rpety - Cerhovice B 0:3 kont. (2:2) 90 1 0 0 ano
03.05. 14:00 Rpety - Újezd B 9:0 (5:0) 90 2 0 0 ano
10.05. 14:00 Drozdov B - Rpety 3:3 (2:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 7 (ø 0,77) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B 11 990 (ø 90,00) 8 (ø 0,72) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 1 77 (ø 77,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 3 93 (ø 31,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 11 695 (ø 63,18) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 11 678 (ø 61,63) 2 (ø 0,18) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 1 16 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 5 369 (ø 73,80) 4 (ø 0,80) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B 5 362 (ø 72,40) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 18 1420 (ø 78,88) 10 (ø 0,55) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B 11 857 (ø 77,90) 2 (ø 0,18) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A 14 1078 (ø 77,00) 8 (ø 0,57) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | III. třída sk. B 20 1608 (ø 80,40) 11 (ø 0,55) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)