Martin Kalina
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | AFK Milčice |
| 2023-2024 | FC Trnavan Rožďalovice |
| 2018-2019 | TJ Sokol Třebestovice |
| 2016-2017 | AFK Sadská |
| 2015-2016 | TJ Sokol Třebestovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.09. 16:00 | Milčice - Litol B | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Milčice - Hradištko | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069 (ø 82,23) | 3 (ø 0,23) | 6 (ø 0,46) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 04.10. 16:00 | Milčice - Nymburk B | 0:1 (0:0) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.10. 15:30 | Milčice - Sl. Poděbrady B | 2:1 (0:1) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Hr. Jeseník - Milčice | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Milčice - SKMK B | 6:4 (3:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Sadská - Milčice | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 10:15 | Milčice - Přerov n/L | 0:4 (0:2) | 86 | 86 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 29.03. 15:00 | Milčice - Litol | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Vykáň - Milčice | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Milčice - Lysá | 2:4 (1:2) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Sokoleč B - Milčice | 1:3 (0:3) | 68 | 68 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.04. 17:00 | Milčice - Stratov | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Nymburk B - Milčice | 3:0 (0:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | Milčice - B.Poděbrady B | 2:3 (1:2) | 91 | 91 | 0 | 1 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 13 | 1069 (ø 82,23) | 3 (ø 0,23) | 6 (ø 0,46) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 5 | 441 (ø 88,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 12 | 986 (ø 82,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 4 | 341 (ø 85,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 14 | 1108 (ø 79,14) | 1 (ø 0,07) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 9 | 698 (ø 77,55) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 21 | 1837 (ø 87,47) | 6 (ø 0,28) | 9 (ø 0,42) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 12 | 1046 (ø 87,16) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




