Petr Řičánek
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Archlebov |
| 2022-2023 | SK Žarošice |
| 2022-2023 | TJ Sokol Nenkovice |
| 2021-2022 | SK Žarošice |
| 2018-2019 | SK Nížkovice |
| 2017-2018 | SK Žarošice |
| 2015-2016 | SK Nížkovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1350 (ø 90,00) | 7 (ø 0,46) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 15:00 | Žarošice - Čejč | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Čejkovice - Žarošice | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.09. 15:00 | Žarošice - Násedlovice | 2:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 10:15 | Žarošice - D. Bojanovice | 0:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Mikulčice B - Žarošice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 10:15 | Žarošice - Hodonín | 4:2 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Lužice - Žarošice | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | Žarošice - St. Poddvorov | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Archlebov - Žarošice | 0:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Lužice - Archlebov | 0:5 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Archlebov - St. Poddvorov | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Archlebov - Násedlovice | 2:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Čejč - Archlebov | 5:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Milotice B - Archlebov | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.05. 10:15 | Žarošice - Archlebov | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 7 (ø 0,46) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 15 (ø 1,07) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 19 | 1710 (ø 90,00) | 14 (ø 0,73) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 7 (ø 0,50) | 6 (ø 0,42) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 9 (ø 0,69) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 11 (ø 0,61) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 8 (ø 0,44) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 12 | 686 (ø 57,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




