Petr Řičánek

2026-2027

TJ Sokol Archlebov

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 Žádovice
2026-2027 TJ Sokol Archlebov
2025-2026 TJ Sokol Archlebov
2022-2023 SK Žarošice
2022-2023 TJ Sokol Nenkovice
2021-2022 SK Žarošice
2018-2019 SK Nížkovice
2017-2018 SK Žarošice
2015-2016 SK Nížkovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 5 (ø 0,55) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
30.08. 16:30 Žádovice - Archlebov 3:1 (0:1) 90 1 1 0 ano
22.08. 16:30 Milotice B - Archlebov 0:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
13.09. 16:00 Archlebov - Bohuslavice 6:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
20.09. 10:15 Žarošice - Archlebov 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Archlebov - Nenkovice B 4:4 (2:2) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Věteřov - Archlebov 2:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
11.10. 15:00 Archlebov - Násedlovice 1:3 (0:2) 90 0 1 0 ano
18.10. 14:30 Archlebov - Kostelec 1:4 (0:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Moravany - Archlebov 4:1 (2:1) 90 0 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 8 (ø 0,42) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 15 (ø 1,07) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B 19 1710 (ø 90,00) 14 (ø 0,73) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 7 (ø 0,50) 6 (ø 0,42) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 9 (ø 0,69) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 6 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 11 (ø 0,61) 5 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 8 (ø 0,44) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 12 686 (ø 57,16) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)