Michal Chromý

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

SK Jankov

PoziceZáložník
Průměrná známka7.0

Kariéra

2026-2027 SK Jankov
2025-2026 SK Holubov
2025-2026 Sokol Křemže
2023-2024 Sokol Křemže
2022-2023 SK Holubov
2020-2021 Sokol Křemže
2019-2020 SK Holubov
2018-2019 SK Lhenice
2015-2016 SK Sedlec
2014-2015 Sokol Křemže

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 11:00 Prachatice B - Jankov 3:1 (1:0) 46 46 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1492 (ø 71,04) 2 (ø 0,09) 10 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 25 2145 (ø 85,80) 4 (ø 0,16) 8 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 6 (ø 0,46) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 3 92 (ø 30,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 5 (ø 0,55) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 9 (ø 0,75) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08)
Jihočeský | 1.A třída sk. A 9 612 (ø 68,00) 2 (ø 0,22) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 19 1584 (ø 83,36) 2 (ø 0,10) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 20 1798 (ø 89,90) 4 (ø 0,20) 9 (ø 0,45) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 24 2146 (ø 89,41) 3 (ø 0,12) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)