Daniel Horvát
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Datum narození | (32 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.7 |
Kariéra
| 2022-2023 | EP Merklín |
| 2019-2020 | TJ Olympie Hroznětín |
| 2014-2015 | FK Ostrov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 14:00 | Počerny - Merklín | 5:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:00 | Merklín - Bečov | 4:4 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Merklín - Kyselka | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Abertamy - Merklín | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Merklín - Božíčany | 4:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Merklín - Útvina | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Merklín - Kolová | 1:4 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Stanovice - Merklín | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Merklín - Hájek | 4:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Sokol Sadov - Merklín | 7:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 2 (ø 0,07) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 21 | 1846 (ø 87,90) | 8 (ø 0,38) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 11 | 656 (ø 59,63) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 15 | 1335 (ø 89,00) | 5 (ø 0,33) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 964 (ø 80,33) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 11 | 903 (ø 82,09) | 2 (ø 0,18) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 7 | 611 (ø 87,28) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 1 | 30 (ø 30,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 1157 (ø 89,00) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 6 | 494 (ø 82,33) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1652 (ø 86,94) | 7 (ø 0,36) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 2 | 27 (ø 13,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1563 (ø 82,26) | 6 (ø 0,31) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 18 | 541 (ø 30,05) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 20 | 1775 (ø 88,75) | 5 (ø 0,25) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 11 | 449 (ø 40,81) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 14 | 1047 (ø 74,78) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1256 (ø 57,09) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 5 | 435 (ø 87,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 5 | 175 (ø 35,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




