Václav Krch
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | FC Jevany |
| 2022-2023 | SK Ratibořské Hory |
| 2021-2022 | TJ Pátek |
| 2021-2022 | TJ Jiskra Chlum u Třeboně |
| 2019-2020 | SK Třeboradice |
| 2018-2019 | FC Jevany |
| 2018-2019 | FK Bohemia Poděbrady |
| 2018-2019 | TJ Jiskra Chlum u Třeboně |
| 2017-2018 | SK Třeboradice |
| 2017-2018 | SK Ratibořské Hory |
| 2015-2016 | SK Poříčany |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Pečky - Jevany | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Jevany - Zásmuky | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | SKMK - Jevany | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Jevany - Semice | 5:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | TJ Pátek - Jevany | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Jevany - Ostrá | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Velim B - Jevany | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Jevany - Kácov | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Paběnice - Jevany | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Jevany - B.Podolí | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Jevany - Rožďalovice | 7:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Suchdol - Jevany | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Jevany - Č. Brod B | 5:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Zásmuky - Jevany | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Jevany - SKMK | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Kolín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 14:00 | Jevany B - Tuchoraz | 2:7 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Štítarský SK - Jevany B | 6:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 13:00 | Jevany B - Býchory | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 11:30 | Jevany B - Ratboř | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:30 | Jevany B - Radim | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 13:30 | Plaňany - Jevany B | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.04. 18:00 | Velký Osek - Jevany B | 13:3 (9:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 14:00 | Jevany B - Jest. Lhota | 3:4p. (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 14:00 | Jevany B - Týnec | 2:1p. (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1087 (ø 83,61) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 7 | 610 (ø 87,14) | 2 (ø 0,28) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 8 | 597 (ø 74,62) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 30 | 2656 (ø 88,53) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




