Václav Krch
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Jiskra Chlum u Třeboně |
| 2023-2024 | FC Jevany |
| 2022-2023 | SK Ratibořské Hory |
| 2021-2022 | TJ Pátek |
| 2021-2022 | TJ Jiskra Chlum u Třeboně |
| 2019-2020 | SK Třeboradice |
| 2018-2019 | FC Jevany |
| 2018-2019 | FK Bohemia Poděbrady |
| 2018-2019 | TJ Jiskra Chlum u Třeboně |
| 2017-2018 | SK Třeboradice |
| 2017-2018 | SK Ratibořské Hory |
| 2015-2016 | SK Poříčany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Hrdějovice - Chlum | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Chlum - Chotoviny | 1:5 (0:4) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Chlum - Ledenice | 3:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 17:00 | Borek - Chlum | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Chlum - Bystřice | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.09. 17:00 | K.Řečice - Chlum | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Chlum - Třeboň B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 17 | 1501 (ø 88,29) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1087 (ø 83,61) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 7 | 610 (ø 87,14) | 2 (ø 0,28) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 8 | 597 (ø 74,62) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 30 | 2656 (ø 88,53) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




