Erik Nitka
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.9 |
Kariéra
| 2023-2024 | FK PRIMUS PŘÍBOR |
| 2020-2021 | SK Brušperk |
| 2017-2018 | SK Dětmarovice |
| 2017-2018 | FK SK Polanka nad Odrou |
| 2016-2017 | FK Petřvald na Moravě |
| 2015-2016 | FK SK Polanka nad Odrou |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1081 (ø 72,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Ostravice - Příbor | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Kopřivnice - Příbor | 1:1 (1:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:00 | Příbor - Jablunkov | 3:2 (2:1) | 24 | 24 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Příbor - Tichá | 0:3 (0:1) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Příbor - Libhošť | 3:1 (2:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 10:00 | Raškovice - Příbor | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Příbor - Raškovice | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Libhošť - Příbor | 6:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Příbor - Ostravice | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Příbor - Těrlicko 2022 | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Dobratice - Příbor | 1:0 (1:0) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.04. 16:00 | Bystřice - Příbor | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:30 | Lískovec - Příbor | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:30 | Příbor - Petrovice | 0:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | SK Horní Suchá "B" - Příbor | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 15 | 1081 (ø 72,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. D | 22 | 1967 (ø 89,40) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 24 | 2132 (ø 88,83) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 24 | 1432 (ø 59,66) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 27 | 2211 (ø 81,88) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 10 | 875 (ø 87,50) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 7 | 339 (ø 48,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 20 | 647 (ø 32,35) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 9 | 224 (ø 24,88) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 11 | 834 (ø 75,81) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 5 | 42 (ø 8,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 12 | 955 (ø 79,58) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 3 | 20 (ø 6,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor | 11 | 748 (ø 68,00) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




