Libor Slivčák
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Toužim |
| 2016-2017 | FK Sokol Žlutice |
| 2015-2016 | FK Verušičky |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 535 (ø 76,42) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Toužim - Fr.Lázně | 3:0 (2:0) | 43 | 47 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 10:30 | H. Slavkov - Toužim | 3:2 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 17:00 | Toužim - Skalná | 8:2 (3:0) | 89 | 89 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 10:30 | KV-Dvory - Toužim | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Toužim - Nové Sedlo | 3:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Toužim - Trstěnice | 3:1 (1:1) | 89 | 89 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Toužim - K. Vary B | 4:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 6 | 445 (ø 74,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 23 | 2045 (ø 88,91) | 19 (ø 0,82) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 21 | 1833 (ø 87,28) | 8 (ø 0,38) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 14 (ø 0,56) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 15 | 1246 (ø 83,06) | 10 (ø 0,66) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 2095 (ø 87,29) | 7 (ø 0,29) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 1072 (ø 89,33) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 8 | 627 (ø 78,37) | 4 (ø 0,50) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 2071 (ø 86,29) | 9 (ø 0,37) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 11 | 844 (ø 76,72) | 12 (ø 1,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 26 | 2284 (ø 87,84) | 5 (ø 0,19) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 20 | 1483 (ø 74,15) | 18 (ø 0,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 13 | 1141 (ø 87,76) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 9 (ø 0,75) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




