Denis Fichtner
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Neplachov |
| 2023-2024 | TJ Sokol Vlkov |
| 2015-2016 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.B třída sk. D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 572 (ø 44,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.09. 16:30 | K.Řečice - Neplachov | 2:2 (2:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.10. 16:00 | Neplachov - Ševětín | 1:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.10. 14:00 | Bystřice - Neplachov | 1:2 (0:2) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 15:30 | Neplachov - Hrdějovice | 0:1 (0:0) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 14:30 | Neplachov - Třeboň B | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | D.Voda - Neplachov | 1:0 (0:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Buk - Neplachov | 1:1 (1:0) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.03. 15:00 | Neplachov - Čt.Dvory | 4:4 (3:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.04. 16:00 | Borek - Neplachov | 3:2 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 16:00 | Neplachov - Slavonice | 3:1 (2:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 10:30 | H. Žďár - Neplachov | 2:1 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.04. 16:00 | Neplachov - Studená | 1:0 (0:0) | 37 | 53 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.05. 15:00 | Třebětice - Neplachov | 5:2 (3:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 16:00 | Neplachov - K.Řečice | 0:4 (0:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.05. 17:00 | Ševětín - Neplachov | 0:2 (0:0) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 15:00 | Vlkov - Ml. Vožice B | 1:2 (1:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 06.09. 16:00 | Březnice - Vlkov | 6:1 (6:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | Rat. Hory - Vlkov | 5:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 572 (ø 44,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 14 | 582 (ø 41,57) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 18 | 1204 (ø 66,88) | 7 (ø 0,38) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 358 (ø 59,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 504 (ø 56,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 18 | 1423 (ø 79,05) | 4 (ø 0,22) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 14 | 1066 (ø 76,14) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 692 (ø 76,88) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 756 (ø 84,00) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




