Dominik Šura
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Datum narození | (26 let) |
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Olympie Kožlany |
| 2024-2025 | SK Starý Plzenec |
| 2024-2025 | TJ Seč |
| 2020-2021 | TJ Slavia Úněšov |
| 2019-2020 | TJ Baník Stříbro |
| 2018-2019 | SK Slavia Vejprnice |
| 2015-2016 | TJ Slavia Úněšov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 883 (ø 80,27) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | St. Plzenec - Žákava | 3:3 (3:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | St. Plzenec - Bolešiny | 3:0 (3:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 13:00 | Radkovice - St. Plzenec | 2:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | St. Plzenec - Hradešice | 5:2 (3:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 10:30 | Mochtín - St. Plzenec | 1:0 (0:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | St. Plzenec - Blovice | 2:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Losiná - St. Plzenec | 4:2 (3:0) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 16:00 | St. Plzenec - Luby B | 3:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 10:15 | Přeštice B - St. Plzenec | 5:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Sp. Poříčí - St. Plzenec | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 17:00 | St. Plzenec - Chanovice | 0:5 (0:1) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 (ø 29,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.10. 15:30 | Černice B - St. Plzenec B | 2:1 (1:1) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.03. 15:00 | Nečtiny - Kožlany | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Mladotice B - Kožlany | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Kožlany - Zbůch B | 5:3 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 15:00 | Nýřany B - Kožlany | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Kožlany - Dobříč | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 11 | 883 (ø 80,27) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 29 (ø 29,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 328 (ø 54,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 10 | 875 (ø 87,50) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 302 (ø 75,50) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 15 | 1254 (ø 83,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 17 | 1265 (ø 74,41) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 4 | 255 (ø 63,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 16 | 1242 (ø 77,62) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 13 | 988 (ø 76,00) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 8 | 442 (ø 55,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 2 | 97 (ø 48,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 8 | 622 (ø 77,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 18 | 1038 (ø 57,66) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 10 | 842 (ø 84,20) | 1 (ø 0,10) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 23 | 1919 (ø 83,43) | 7 (ø 0,30) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 5 | 338 (ø 67,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




