Milan Bubla

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 SK Božíčany
2021-2022 TJ Čechie Dalovice
2014-2015 TJ Čechie Dalovice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
983 (ø 75,61) 10 (ø 0,76) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:30 Dalovice - Hroznětín B 4:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 14:00 Kyselka - Dalovice 1:3 (0:0) 75 75 0 0 0 ano
07.09. 14:00 Kolová - Dalovice 3:3 (1:3) 85 85 1 0 0 ano
13.09. 10:30 Dalovice - Nejdek B 4:0 (1:0) 85 85 1 0 0 ano
20.09. 13:30 Bečov - Dalovice 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 10:30 Dalovice - Božíčany 5:1 (4:0) 90 2 0 0 ano
11.10. 16:00 Sokol Sadov - Dalovice 1:2 (0:2) 36 36 2 0 0 ano
21.03. 10:30 Dalovice - Kyselka 3:0 (1:0) 81 81 1 0 0 ano
29.03. 10:30 KV-Dvory B - Dalovice 2:2 (1:1) 83 83 0 0 0 ano
04.04. 10:30 Dalovice - Kolová 2:0 (1:0) 79 79 0 0 0 ano
18.04. 10:30 Dalovice - Bečov 8:0 (4:0) 58 58 1 0 0 ano
25.04. 10:30 Dalovice - Chyše 3:2 (2:1) 71 71 1 1 0 ano
02.05. 10:30 Božíčany - Dalovice 2:7 (2:2) 60 60 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 13 983 (ø 75,61) 10 (ø 0,76) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 11 920 (ø 83,63) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 10 762 (ø 76,20) 8 (ø 0,80) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 9 700 (ø 77,77) 2 (ø 0,22) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 5 435 (ø 87,00) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 4 304 (ø 76,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 5 383 (ø 76,60) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 16 1114 (ø 69,62) 7 (ø 0,43) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 21 1751 (ø 83,38) 11 (ø 0,52) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 23 1942 (ø 84,43) 8 (ø 0,34) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 19 1616 (ø 85,05) 7 (ø 0,36) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 5 392 (ø 78,40) 4 (ø 0,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)