Ivo Kučera
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FK Spartak Žebrák |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 14:00 | Žebrák B - Libomyšl | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Beroun | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773 (ø 88,65) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Žebrák - Všeradice | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:30 | Hostomice - Žebrák | 3:2 (2:1) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Žebrák - Hudlice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Trubín - Žebrák | 5:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Hořovice B - Žebrák | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Žebrák - Hýskov | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Stašov - Žebrák | 4:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Žebrák - Drozdov | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | N.Jáchymov - Žebrák | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Žebrák - Chyňava | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Cerhovice - Žebrák | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Žebrák - Podluhy | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Žebrák - Hostomice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Hudlice - Žebrák | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 10:15 | Zadní Třebaň - Žebrák | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Žebrák - Hořovice B | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Hýskov - Žebrák | 3:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Žebrák - Stašov | 4:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Drozdov - Žebrák | 0:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Žebrák - N.Jáchymov | 5:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 20 | 1773 (ø 88,65) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 25 | 2069 (ø 82,76) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 1776 (ø 74,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 20 | 1621 (ø 81,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 18 | 659 (ø 36,61) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 8 | 524 (ø 65,50) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 7 | 573 (ø 81,85) | 11 (ø 1,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 12 | 685 (ø 57,08) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 25 | 1560 (ø 62,40) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 22 | 1588 (ø 72,18) | 12 (ø 0,54) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 2032 (ø 84,66) | 11 (ø 0,45) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 19 | 1426 (ø 75,05) | 14 (ø 0,73) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 15 | 468 (ø 31,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




