Ivo Kučera
2026-2027
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Stašov |
| 2026-2027 | FK Spartak Žebrák |
| 2015-2016 | FK Spartak Žebrák |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Beroun | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 70 (ø 23,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Všeradice - Žebrák | 0:2 (0:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Žebrák - Chyňava | 2:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 16:30 | Hudlice - Žebrák | 1:0 (0:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 16:30 | Žebrák - Zdice B | 2:1 (0:0) | 51 | 39 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Beroun | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Mořina - Stašov | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Stašov - Újezd | 2:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 2 | 19 (ø 9,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 2102 (ø 87,58) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 25 | 2069 (ø 82,76) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 1776 (ø 74,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 20 | 1621 (ø 81,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 18 | 659 (ø 36,61) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 8 | 524 (ø 65,50) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 7 | 573 (ø 81,85) | 11 (ø 1,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 12 | 685 (ø 57,08) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 25 | 1560 (ø 62,40) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 22 | 1588 (ø 72,18) | 12 (ø 0,54) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 2032 (ø 84,66) | 11 (ø 0,45) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 19 | 1426 (ø 75,05) | 14 (ø 0,73) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 15 | 468 (ø 31,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




