Patrik Bažo
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Datum narození | (34 let) |
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FC Zdelov 1963 |
| 2025-2026 | Křivice |
| 2023-2024 | FC Zdelov 1963 |
| 2019-2020 | Kostelecká Lhota |
| 2018-2019 | FC Spartak Rychnov nad Kněžnou |
| 2015-2016 | Kostelecká Lhota |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 741 (ø 74,10) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Zdelov - Albrechtice | 3:4 (1:2) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 17:00 | Týniště B - Zdelov | 0:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 15:00 | Zdelov - Borohrádek | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Černíkovice - Zdelov | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Zdelov - Velešov | 3:2 (0:1) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Častolovice - Zdelov | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Č. Meziříčí - Zdelov | 2:5 (0:2) | 39 | 51 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | Zdelov - Kostelec B | 0:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Lukavice - Zdelov | 4:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Zdelov - Lípa | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 6 | 432 (ø 72,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | III. třída | 19 | 1710 (ø 90,00) | 5 (ø 0,26) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 17 | 921 (ø 54,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 2 | 33 (ø 16,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Rychnov | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 18 | 1531 (ø 85,05) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 23 | 1958 (ø 85,13) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 12 | 998 (ø 83,16) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 12 | 501 (ø 41,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 21 | 1663 (ø 79,19) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 24 | 1937 (ø 80,70) | 10 (ø 0,41) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 23 | 1776 (ø 77,21) | 2 (ø 0,08) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) |




