Martin Kuba
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FK Šternberk |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize E
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1825 (ø 86,90) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 17:00 | Šternberk - Lanžhot | 1:5 (1:2) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.08. 17:00 | Holešov - Šternberk | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Uh. Brod - Šternberk | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Šternberk - Skaštice | 7:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Nové Sady - Šternberk | 1:1 (0:1) | 88 | 88 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Šternberk - Bzenec | 2:5 (2:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Baťov - Šternberk | 2:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 1 | ne | |||
| 18.10. 14:30 | Šternberk - Kroměříž B | 1:2 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Břeclav - Šternberk | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:30 | Šternberk - Slavičín | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Všechovice - Šternberk | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.03. 14:30 | Lanžhot - Šternberk | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 15:00 | Šternberk - Holešov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 10:15 | Slavičín - Šternberk | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Šternberk - Uh. Brod | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Skaštice - Šternberk | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Šternberk - Nové Sady | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Bzenec - Šternberk | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Šternberk - Baťov | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 15:00 | Strání - Šternberk | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:30 | Šternberk - Brumov | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.05. 17:00 | Šternberk - Všechovice | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Olomoucký | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.10. 14:30 | Šternberk B - 1.FC Olešnice | 1:0 (0:0) | 24 | 66 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 21 | 1825 (ø 86,90) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 1 | 24 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 18 | 1234 (ø 68,55) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,38) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 12 | 1029 (ø 85,75) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 17 | 1458 (ø 85,76) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 28 | 2372 (ø 84,71) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 29 | 2610 (ø 90,00) | 5 (ø 0,17) | 9 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 3 | 246 (ø 82,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 30 | 2688 (ø 89,60) | 5 (ø 0,16) | 10 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 28 | 2354 (ø 84,07) | 4 (ø 0,14) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 30 | 2646 (ø 88,20) | 3 (ø 0,10) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 3 | 260 (ø 86,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




