Tomáš Sekereš

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 SK Krchleby 1921
2022-2023 TJ Sokol Osvračín
2015-2016 TJ Sokol Osvračín

Zápasy v sezóně 2025-2026

Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
567 (ø 81,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
13.09. 14:00 Osvračín - Poběžovice 7:4 (2:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 14:30 Osvračín - Srby 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Bukovec - Osvračín 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 14:00 Osvračín - Poděvousy 3:0 (1:0) 0 0 0 0 ne
18.10. 15:30 Hlohová - Osvračín 0:4 (0:2) 0 0 0 0 ne
01.11. 14:00 Mutěnín - Osvračín 2:4 (1:3) 90 0 0 0 ano
25.04. 17:00 Poběžovice - Osvračín 0:4 (0:1) 46 46 0 0 0 ano
02.05. 17:00 Srby - Osvračín 0:4 (0:1) 90 2 0 0 ano
09.05. 17:00 Osvračín - Bukovec 4:0 (2:0) 71 71 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A 7 567 (ø 81,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 6 328 (ø 54,66) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 26 2231 (ø 85,80) 5 (ø 0,19) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 10 479 (ø 47,90) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 11 960 (ø 87,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 22 1892 (ø 86,00) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 9 800 (ø 88,88) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 7 437 (ø 62,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 3 240 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 9 554 (ø 61,55) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 22 1592 (ø 72,36) 3 (ø 0,13) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 14 1260 (ø 90,00) 4 (ø 0,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 20 1566 (ø 78,30) 2 (ø 0,10) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 7 342 (ø 48,85) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 8 690 (ø 86,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A 22 1963 (ø 89,22) 10 (ø 0,45) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,18)