Michal Pužík

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

FK Komárov

Datum narození(32 let)
Číslo hráče7
PoziceObránce
Průměrná známka6.5

Kariéra

2025-2026 SK Tlustice
2025-2026 FK Komárov
2015-2016 FK Komárov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Divize A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 6 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:30 Komárov - Táborsko B 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Milevsko - Komárov 0:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
29.08. 10:15 Křimice - Komárov 1:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
02.09. 17:00 Komárov - Doubravka 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 10:30 Komárov - Nýrsko 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Spartak - Komárov 1:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
18.09. 17:00 Komárov - Strakonice 4:4 (1:1) 90 0 1 0 ano
26.09. 15:00 Rokycany - Komárov 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Komárov - Č. Krumlov 3:0 (2:0) 90 1 1 0 ano
17.10. 15:30 Hořovice - Komárov 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 10:30 Komárov - Petřín 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Domažlice B - Komárov 2:1 (2:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize A 25 2250 (ø 90,00) 4 (ø 0,16) 9 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 30 2700 (ø 90,00) 6 (ø 0,20) 12 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,13)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 25 2250 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 8 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 28 2413 (ø 86,17) 5 (ø 0,17) 13 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 24 2160 (ø 90,00) 13 (ø 0,54) 10 (ø 0,41) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,29)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 6 540 (ø 90,00) 6 (ø 1,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 16 1436 (ø 89,75) 6 (ø 0,37) 7 (ø 0,43) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 27 2400 (ø 88,88) 6 (ø 0,22) 5 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 27 2430 (ø 90,00) 6 (ø 0,22) 9 (ø 0,33) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 23 2070 (ø 90,00) 12 (ø 0,52) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. E 21 1890 (ø 90,00) 12 (ø 0,57) 7 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)