Lukáš Majer
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Poběžovice |
| 2022-2023 | SK Slovan Kvíčovice |
| 2021-2022 | FK Holýšov |
| 2021-2022 | SK Slovan Kvíčovice |
| 2016-2017 | SK Slovan Kvíčovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Merklín |
| 2015-2016 | SK Slovan Kvíčovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Kvíčovice - Meclov | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Česká Kubice - Kvíčovice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Kvíčovice - Klenčí | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Osvračín - Kvíčovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Tlumačov B - Kvíčovice | 4:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Kvíčovice - Koloveč B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Mrákov B - Kvíčovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 24 | 2071 (ø 86,29) | 8 (ø 0,33) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 17 | 1415 (ø 83,23) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 2027 (ø 88,13) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 22 | 1858 (ø 84,45) | 8 (ø 0,36) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 9 | 242 (ø 26,88) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 12 | 979 (ø 81,58) | 4 (ø 0,33) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 8 | 688 (ø 86,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 24 | 2082 (ø 86,75) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 24 | 2043 (ø 85,12) | 4 (ø 0,16) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 24 | 2116 (ø 88,16) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 7 | 617 (ø 88,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




