Petr Šteyer
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.2 |
Kariéra
| 2018-2019 | SK Planá |
| 2015-2016 | SK Dobrá Voda |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 14:00 | Planá B - Chrášťany | 17:0 (10:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Zborov - Planá B | 0:15 (0:10) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Planá B - Hrdějovice B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:30 | Strýčice - Planá B | 1:6 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 14:00 | Planá B - Olešnice | 13:0 (11:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:00 | Koloděje - Planá B | 0:6 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 14:00 | Planá B - Pištín | 9:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:00 | Planá B - H.Stropnice | 12:2 (6:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | K.Újezd B - Planá B | 1:7 (0:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Planá B - Dříteň B | 13:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 209 (ø 52,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 982 (ø 65,46) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1648 (ø 74,90) | 9 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 19 | 1517 (ø 79,84) | 9 (ø 0,47) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 2118 (ø 88,25) | 22 (ø 0,91) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 686 (ø 85,75) | 10 (ø 1,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 12 | 978 (ø 81,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 23 | 1998 (ø 86,86) | 11 (ø 0,47) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 21 | 1889 (ø 89,95) | 21 (ø 1,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 21 | 1593 (ø 75,85) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 12 (ø 1,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1423 (ø 64,68) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 10 | 834 (ø 83,40) | 10 (ø 1,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,50) |




