Andrej Ďurinda
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FK Pšovka Mělník |
| 2021-2022 | Kojetice |
| 2018-2019 | TJ Sokol Tišice |
| 2015-2016 | FK Neratovice-Byškovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Pšovka - Řepov | 10:1 (6:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Pšovka B - Kly | 3:3 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 13:30 | Dol.Beřkovice - Pšovka B | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Pšovka B - Borek B | 7:1 (4:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 10:15 | Mlékojedy - Pšovka B | 3:3 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Cítov - Pšovka B | 2:2 (1:1) | 0 | 1 | 1 | 0 | ne | |||
| 09.11. 10:30 | Liběchov - Pšovka B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 24 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 9 | 735 (ø 81,66) | 1 (ø 0,11) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 4 (ø 0,26) | 12 (ø 0,80) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 13 (ø 0,65) | 12 (ø 0,60) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 18 | 1513 (ø 84,05) | 13 (ø 0,72) | 8 (ø 0,44) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 7 | 599 (ø 85,57) | 9 (ø 1,28) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 12 | 819 (ø 68,25) | 2 (ø 0,16) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 13 | 1100 (ø 84,61) | 15 (ø 1,15) | 11 (ø 0,84) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 26 | 2154 (ø 82,84) | 5 (ø 0,19) | 12 (ø 0,46) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 29 | 2310 (ø 79,65) | 8 (ø 0,27) | 10 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 9 | 689 (ø 76,55) | 5 (ø 0,55) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 7 | 441 (ø 63,00) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 1167 (ø 89,76) | 13 (ø 1,00) | 6 (ø 0,46) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) |




