Petr Srcháček

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

TJ Sokol Troja

Číslo hráče15
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Troja
2020-2021 Všechlapy
2019-2020 Stará Lysá
2015-2016 Všechlapy

Zápasy v sezóně 2025-2026

Pražský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
749 (ø 74,90) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
17.08. 17:00 Troja - Lipence 4:3 (4:2) 75 75 1 0 0 ano
23.08. 17:00 Raptors B - Troja 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
27.08. 18:00 Troja - Modřany 1:5 (0:2) 90 1 0 0 ano
31.08. 16:00 Troja - Dukla C 1:6 (1:3) 90 1 0 0 ano
06.09. 10:00 PerfectLanD - Troja 5:1 (3:1) 80 80 0 0 0 ano
07.03. 11:00 Modřany - Troja 4:1 (0:1) 26 64 0 0 0 ne
21.03. 11:00 Troja - Raptors B 7:1 (5:0) 74 74 0 0 0 ano
29.03. 18:00 Dukla C - Troja 3:1 (1:1) 67 67 0 0 0 ano
03.04. 11:00 Troja - PerfectLanD 1:1 (0:1) 74 74 0 0 0 ano
10.05. 17:00 Vyšehrad B - Troja 2:3 (1:1) 0 0 0 0 ne
16.05. 11:00 Troja - Bílá Hora 2:0 (0:0) 83 83 0 0 0 ano

Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.10. 16:00 Březiněves B - Troja B 2:5 (0:5) 90 2 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 10 749 (ø 74,90) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 19 1271 (ø 66,89) 5 (ø 0,26) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 22 1400 (ø 63,63) 6 (ø 0,27) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B 2 150 (ø 75,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 14 731 (ø 52,21) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B 8 570 (ø 71,25) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B 12 1043 (ø 86,91) 8 (ø 0,66) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. C 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 7 (ø 3,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A 12 1059 (ø 88,25) 8 (ø 0,66) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B 16 1393 (ø 87,06) 7 (ø 0,43) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B 17 1314 (ø 77,29) 15 (ø 0,88) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A 4 187 (ø 46,75) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A 21 1810 (ø 86,19) 19 (ø 0,90) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A 3 214 (ø 71,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A 25 1756 (ø 70,24) 25 (ø 1,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)