Petr Štěch
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Čtyři Dvory České Budějovice |
| 2026-2027 | TJ Sokol Bavorov |
| 2024-2025 | TJ Sokol Bavorov |
| 2019-2020 | TJ Sokol Bavorov |
| 2017-2018 | FK Chelčice |
| 2015-2016 | FK Vodňany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 62 (ø 15,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.10. 10:15 | Čt.Dvory - Bavorov | 3:2 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 17:00 | Bavorov - Křemže | 2:1 (1:1) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Katovice - Bavorov | 1:5 (1:3) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Čkyně - Bavorov | 0:3 (0:3) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 16:30 | Prachatice - Bavorov | 2:0 (0:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Strakonice B - Bavorov | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Bavorov B - Balvani | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Doubravice - Bavorov B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Volyně B - Bavorov B | 5:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Sousedovice B - Bavorov B | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Bavorov B - Štěkeň B | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 12:00 | Bavorov B - Osek B | 3:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Malenice/Čkyně C - Bavorov B | 2:4 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 35 (ø 17,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 20 | 1318 (ø 65,90) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 19 | 1069 (ø 56,26) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 633 (ø 45,21) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1699 (ø 77,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 826 (ø 63,53) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 208 (ø 52,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 10 | 571 (ø 57,10) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 6 | 221 (ø 36,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 567 (ø 47,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 7 | 465 (ø 66,42) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1673 (ø 79,66) | 4 (ø 0,19) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Vodňanská Liga | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




