Pavel Holec

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

TJ Tatran Halenkov

Datum narození(41 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Tatran Halenkov

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | Vsetín | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
26.10. 14:30 Halenkov B - Huslenky B 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Zlínský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1371 (ø 85,68) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Hor.Lideč - Halenkov 2:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
16.08. 10:15 Halenkov - Hošťálková 3:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Poličná - Halenkov 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
31.08. 16:30 Halenkov - Brumov B 3:3 (0:1) 88 88 0 0 0 ano
07.09. 16:00 Val.Klobouky - Halenkov 0:3 kont. (1:1) 31 31 0 0 0 ano
21.09. 10:00 Val.Příkazy - Halenkov 2:3 (2:2) 90 0 0 1 ano
11.10. 10:15 Halenkov - Vlachovice 4:3 (4:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Bynina - Halenkov 2:3 (0:2) 82 82 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Halenkov - Choryně 2:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Halenkov - Bylnice 1:2 (0:1) 90 0 1 1 ano
05.04. 10:00 Brumov B - Halenkov 5:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
12.04. 15:30 Halenkov - Val.Klobouky 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
18.04. 16:00 Ústí - Halenkov 1:5 (1:3) 90 0 0 0 ano
25.04. 16:00 Halenkov - Val.Příkazy 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
02.05. 16:30 Hutisko - Halenkov 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
09.05. 16:30 Halenkov - Ratiboř 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 16 1371 (ø 85,68) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 25 2137 (ø 85,48) 1 (ø 0,04) 9 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 19 1649 (ø 86,78) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,42) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 24 2147 (ø 89,45) 3 (ø 0,12) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 17 1439 (ø 84,64) 1 (ø 0,05) 7 (ø 0,41) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 22 1820 (ø 82,72) 2 (ø 0,09) 8 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 11 944 (ø 85,81) 2 (ø 0,18) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Vsetín | Okresní přebor 19 1034 (ø 54,42) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A 12 1007 (ø 83,91) 6 (ø 0,50) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Vsetín | Okresní přebor 5 125 (ø 25,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)