Libor Žebrakovský

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

SK Senomaty

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2019-2020 SK Senomaty
2017-2018 SK "Havran" Kryry
2015-2016 TJ Blatno

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
695 (ø 63,18) 3 (ø 0,27) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)
20.09. 16:30 Lužná - Senomaty 1:3 (0:1) 29 61 0 0 0 ne
18.10. 13:00 Olešná - Senomaty 1:5 (0:2) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Senomaty - Řevničov 1:0 (0:0) 15 75 0 0 0 ne
01.11. 13:00 Tn Rakovník - Senomaty 4:1 (2:1) 68 68 0 0 0 ano
16.11. 13:30 Janov - Senomaty 0:8 (0:3) 61 61 0 0 0 ano
21.03. 10:00 Žehrovice - Senomaty 0:3 (0:0) 20 70 0 0 0 ne
04.04. 16:30 Roztoky - Senomaty 3:5 (1:3) 70 70 1 0 0 ano
12.04. 16:30 Zavidov - Senomaty 1:4 (0:4) 83 83 0 1 0 ano
18.04. 17:00 Senomaty - Lužná 7:0 (4:0) 90 1 1 0 ano
09.05. 17:00 Oh. Městečko - Senomaty 0:0 (0:0) 79 79 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Senomaty - Olešná 12:0 (6:0) 90 1 0 0 ano

Středočeský | Rakovník | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
887 (ø 80,63) 22 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
31.08. 17:00 Senomaty B - Panoší Új. 4:1 (3:1) 90 3 0 0 ano
06.09. 10:00 Kounov - Senomaty B 0:12 (0:5) 90 6 0 0 ano
14.09. 17:00 Roztoky B - Senomaty B 1:4 (1:2) 90 1 0 0 ano
28.09. 16:30 Lužná B - Senomaty B 1:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
05.10. 16:00 Senomaty B - Oráčov 7:4 (4:3) 90 2 0 0 ano
12.10. 16:00 Senomaty B - Ruda 3:6 (1:0) 90 1 0 0 ano
26.10. 14:30 Senomaty B - Kounov 16:0 (5:0) 90 6 0 0 ano
05.04. 16:30 Senomaty B - Roztoky B 8:1 (3:0) 46 46 0 0 0 ano
10.04. 17:00 Srbeč - Senomaty B 0:7 (0:3) 61 61 2 0 0 ano
19.04. 17:00 Senomaty B - Lužná B 3:1 (1:1) 75 75 0 0 0 ano
26.04. 13:30 Oráčov - Senomaty B 2:5 (2:1) 75 75 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 11 695 (ø 63,18) 3 (ø 0,27) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 11 887 (ø 80,63) 22 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 10 725 (ø 72,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 3 234 (ø 78,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 21 1557 (ø 74,14) 16 (ø 0,76) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,23)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 17 1399 (ø 82,29) 17 (ø 1,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,35)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 16 1259 (ø 78,68) 6 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 2 42 (ø 21,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 7 607 (ø 86,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 1 60 (ø 60,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. B 12 1071 (ø 89,25) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. B 9 684 (ø 76,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 21 1856 (ø 88,38) 14 (ø 0,66) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)