Tomáš Voráček

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

FK Nepomuk

Číslo hráče5
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Nepomuk

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Tlumačov - Nepomuk 2:3 (0:2) 90 0 1 0 ano
23.08. 17:30 Chanovice - Nepomuk 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 13:30 Nepomuk - Švihov 1:4 (1:3) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Dobřany - Nepomuk 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:00 Rokycany B - Nepomuk 2:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Nepomuk - Radnice 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Horažďovice - Nepomuk 4:5 (2:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Nepomuk - Sušice 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
17.10. 14:00 Stříbro - Nepomuk 5:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Chlumčany - Nepomuk 0:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Mladotice - Nepomuk 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2612 (ø 90,06) 3 (ø 0,10) 4 (ø 0,13) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 27 2363 (ø 87,51) 2 (ø 0,07) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 2340 (ø 90,00) 3 (ø 0,11) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,11)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 28 2520 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2610 (ø 90,00) 4 (ø 0,13) 6 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2528 (ø 87,17) 3 (ø 0,10) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2510 (ø 89,64) 3 (ø 0,10) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 3 233 (ø 77,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 26 2340 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 29 2566 (ø 88,48) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)