Jaroslav Levý
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.3 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Petřín Plzeň |
| 2025-2026 | SK Roudná |
| 2023-2024 | SK Petřín Plzeň |
| 2022-2023 | FK Dýšina |
| 2015-2016 | FC Chotíkov 1932 |
| 2014-2015 | SK Petřín Plzeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 12.09. 17:00 | Měcholupy - Petřín B | 1:3 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Kaznějov - Petřín B | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Druztová - Petřín C | 2:10 (0:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.08. 18:30 | Petřín C - Bolevec B | 7:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | United - Petřín C | 2:6 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.09. 18:30 | Petřín C - Slovan Plzeň B | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Roudná - Petřín C | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.09. 18:30 | Petřín C - Union Plzeň B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.10. 18:30 | Petřín C - Zruč C | 10:2 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 2 | 19 (ø 9,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 8 | 650 (ø 81,25) | 1 (ø 0,12) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 138 (ø 19,71) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 1 | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 12 | 429 (ø 35,75) | 1 (ø 0,08) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 12 | 1055 (ø 87,91) | 4 (ø 0,33) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 21 | 578 (ø 27,52) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 4 | 35 (ø 8,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 6 | 240 (ø 40,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 2 | 76 (ø 38,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 487 (ø 81,16) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 5 | 292 (ø 58,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 3 | 225 (ø 75,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 9 | 602 (ø 66,88) | 1 (ø 0,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 24 | 1733 (ø 72,20) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 3 | 256 (ø 85,33) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 23 | 1976 (ø 85,91) | 2 (ø 0,08) | 9 (ø 0,39) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 4 | 149 (ø 37,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




